Volkswagen Polo III - problem ze sprzęgłem

Volkswagen Polo III - problem ze sprzęgłem

10 Lip 2013, 14:19

Witam, posiadam auto marki Volkswagen Polo III w ostatnim czasie pojawił się problem ze sprzęgłem, mianowicie jadąc autem wbijałem czwórkę i poczułem opór i zgrzyt coś jak próba wbicia biegu bez sprzęgła ale to nie koniec, skrzynia wtedy się "blokuje" na każdym z biegów czujemy opór i jedyne co pomaga to zgaszenie silnika, wtedy dopiero możemy lekko wbić każdy bieg i możemy jechać dalej... Po czymś takim od razu wybrałem się do mechanika i tam stwierdzili, że przyczyną jest sprzęgło a za usługę chcą sobie policzyć 250 zł do tego kupno całego kompletu sprzęgła. Tak więc chciałbym się dowiedzieć czy 250 zł za usługę to dużo? i jaką firmę możecie mi polecić? czytałem, że firma Valeo robi całkiem niezłe sprzęgła w dobrej cenie.
Majeranek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 03 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Volkswagen Ploo
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dragster JET CAR PREDATOR Dragster JET CAR PREDATOR
    Francuski samochód Jet Car Predator ma aż 6000 KM i silnik odrzutowy. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną. Nazwa : Dragster JET CAR PREDATOR Silnik : Amerykański Turbojet z samolotów myśliwskich. Typ ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006