Volkswagen Polo III - problem ze sprzęgłem

Volkswagen Polo III - problem ze sprzęgłem

10 Lip 2013, 14:19

Witam, posiadam auto marki Volkswagen Polo III w ostatnim czasie pojawił się problem ze sprzęgłem, mianowicie jadąc autem wbijałem czwórkę i poczułem opór i zgrzyt coś jak próba wbicia biegu bez sprzęgła ale to nie koniec, skrzynia wtedy się "blokuje" na każdym z biegów czujemy opór i jedyne co pomaga to zgaszenie silnika, wtedy dopiero możemy lekko wbić każdy bieg i możemy jechać dalej... Po czymś takim od razu wybrałem się do mechanika i tam stwierdzili, że przyczyną jest sprzęgło a za usługę chcą sobie policzyć 250 zł do tego kupno całego kompletu sprzęgła. Tak więc chciałbym się dowiedzieć czy 250 zł za usługę to dużo? i jaką firmę możecie mi polecić? czytałem, że firma Valeo robi całkiem niezłe sprzęgła w dobrej cenie.
Majeranek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 03 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Volkswagen Ploo
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili