Volkswagen Vento 1.9 TDI (1997)

19 Maj 2010, 16:29

Padł mi elektryczny podnośnik szyby - drzwi od strony kierowcy. Z tego co wiem, to silniczek elektryczny był OK, linka postrzępiona, no i pozostałe elementy padły.
Mechanik a raczej ktoś kto się tym para, wycenił mi za ową usługę z wymianą uszkodzonych części sumę 250PLN i tu moje zapytanie ile mógłbym ew. zapłacić za taką usługę? Nadmieniam, że po tej naprawie wszystko działa poprawnie :cry:

solex
Ostatnio edytowany przez wilge, 25 Maj 2010, 07:54, edytowano w sumie 1 raz
nigdy nie kłóć się z głupcem.

wilge
wilge
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3
Miejscowość: pomorze

24 Maj 2010, 22:10

Podnośnik kąpletny elektryczny używany ze sterowaniem kosztuje w granicach 100 PLN,wymiana jak u mnie takowej czesci to koszt 60-70 PLN w zależności od modelu auta .Tak wiec drogi ten twój mechanik :shock:
azpawel
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 22
Miejscowość: Brzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...
    Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...