Volkswagen Vento 1.9D

25 Lis 2009, 18:35

Na poczatek chcialem wszystkich serdecznie powitać.:)

Mam na imie Darek i mam kilka problemów z autem którym aktualnie jeżdze:)

Lista problemów:

1. Samochód zbyt szybko przechodzi w wyzsze obroty.Nie minie kilka sekund i musze wrzucic trójke..

2. Stuka mi cos i samochód chodzi strasznie głośno. Podejrzawam łożysko.

3. W momencie skretu cos piszczy.. Nie mam pojęcia co..

4 Auto ma problem z zapalaniem. trzeba je troche rozgrzać zeby odpalilo i dusi sie poki nie wrzuce go na wyzsze obroty.

Prosze o pomoc..

Jakies link z allegor do potrzebnych częsci były by mile widziane:)
dikus_17
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Garwolin
  • 25 Lis 2009, 18:38

    jak samochód szybko wchodzi na obroty to tylko sie cieszyć :mrgreen: ciężkie odpalanie spowodowanie może być uszkodzoną świecą żarową. a te stuki to trzeba dokładniej opisać
    psioter5
     

    25 Lis 2009, 19:01

    Tak moze i fajnie tylko telefon przy 20km/h ma 3000 obrotów a przy 30km.h chce trojke.
    dikus_17
    Nowicjusz
     
    Posty: 6
    Miejscowość: Garwolin

    25 Lis 2009, 21:57

    hahaha :D a nie masz czasem skrzyni biegów od benzyniaka?
    psioter5
     

    25 Lis 2009, 22:16

    Nie, raczej nie. Powiem ci ze kiedys bylo dobrze chodzilo plynie. postaram sie nagrac filmik podczas jazdy jak auto sie zachowuje ale narazie nie mam takiej mozliwosoci. To piszczenie to podobno naciąg jakiś pasków. Nie mam Pojęcia.. Nie znam sie na motoryzacji az tak bardzo zeby dochodzic co czego sie nie trzyma. Więc czekam na wasze opinie bo zapewne znacie sie bardziej:) :razz:
    dikus_17
    Nowicjusz
     
    Posty: 6
    Miejscowość: Garwolin
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Uważaj na czarny lód na drodze - niewidoczne zagrożenie
      Gdy temperatura powietrza w ciągu dnia wynosi kilka stopni na plusie, a nocą spada poniżej zera, są to sprzyjające warunki do powstawania tzw. czarnego lodu, czyli prawie niewidocznej, cienkiej warstwy zamarzniętej wody pokrywającej ...