VOLVO C30

11 Kwi 2009, 21:58

Siostra chce stylowego kompakta. Wybór padł na C30. Słusznie? Auto juz jakis czas na rynku, wiec moze miał ktos stycznosc? Co o nim sadzicie? Usterki te same co Focus/S40?
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

12 Kwi 2009, 13:39

Samochodzik ładny stylistycznie z tego co pamiętam to nie wzbudził szczególnych zachwytów jeśli chodzi o układ kierowniczy i ekonomiczność.VOLVO C70 jest na bazie Focusa,C30 też chyba trąci Fordem (ale nie jestem pewien)co oczywiście uznać należy za plus(świetnie się prowadzi),nie pamiętam już zestawienia tego samochodu z konkurencją ale nie wypadł rewelacyjnie,jedynie stylistyka zachwyca.Ja osobiście gdybym miał kupowac Szweda to spojrzałbym na Saaba,teraz gdy wracałem z W-wia autostradą jedynym samochodem jaki przykuł moją uwagę byl Saab 9-3(płyta Opla Vectry)ten przód i ogólnie cały samochód wygląda tak zwarcie i solidnie ,że nawet VOLVO siada a jak wiadomo Saab to egzotyka i bardzo przyzwoita firma.VOLVO też ale zaczyna być pełno samochodów spod tego znaczka,naturalnie C30 to też rzadkość.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...