Volvo C30

28 Wrz 2010, 14:45

Witam
Mam problem w moim samochodzie. Akurat po deszczach w dniu poprzednim i kałużach w dniu dzisiejszym z przykrością zauważyłem na tylnich siedzeniach 2 plamy na zgięciach. Dolną część kanapy wyciągnełem (tą gąbke wraz z tapicerka) jednak oparć nie umiem wyciągnąć. Proszę o jakiekolwiek porady pomocne w tej kwestii.
Dodam, że jak jest schowek na koło w bagażniku pod podłogą to też jest tam trochę wody, jednak nie umiem tego wymontować (tego czarnego plastiku z miejscem na koło, klucz, trójkąt itd.)
tmx2oo4
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Lubuskie

28 Wrz 2010, 19:03

Sprawdź uszczelki drzwi i okien być może któraś jest uszkodzona lub podwinięta :wink:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

01 Paź 2010, 20:12

Patrzyłem po oknach. Wszystko z oknami wporządku nie ma zacieków jak lałem wode to nic nie widziałem więc to nie okna. Póki co wysuszyłem tylną kanape zobaczymy może się już nie powtórzy
tmx2oo4
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Lubuskie

06 Paź 2010, 16:41

O kurcze, masz jakie domysłu skąd ta woda mogła się tam wziąć ? Jak byś sprecyzował problem mógł bym się coś nie coś dowiedzieć w tej sprawie.
qatrrrro
Początkujący
 
Posty: 76
Miejscowość: Warsaw

04 Kwi 2015, 06:37

Witam


Wiem, że post trochę wiekowy, ale mam ten sam problem. Kanapa z tylu mokra, przy oparciach. Czy może znaleźliście przyczynę tej przypadłości u Was? Ramki wokół okien są suche.
Biniu74
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Volvo C 30
Silnik: 2.0 D 136 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wideorejestratory i agresja na drodze
    Wideorejestratory stały się popularne nie bez przyczyny. Bo chociaż zwykle służą rejestrowaniu zdarzeń drogowych, to mogą okazać się przydatne także w innych, kłopotliwych sytuacjach. Słyszeliście o takim zjawisku jak "road ...