Volvo S 40 sprzęgło

Volvo S 40 sprzęgło

27 Sie 2010, 18:47

Witam serdecznie forumowiczów i proszę o jak najszybszą pomoc.
Problem dotyczy sprzęgła. Wczoraj wieczorem wszystko działało w stu procentach. Dzisiaj od rana miałem już problemy z tym że sprzęgło działa nie tak jak powinno. W tej chwili nie mogę wbić biegu, po prostu sprzęgło z dnia na dzień przestało funkcjonować. Co może być powodem tej usterki i co dokładnie się stało.
Aradiiel
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

Re: Volvo S 40 sprzęgło

27 Sie 2010, 23:09

Aradiiel napisał(a):Witam serdecznie forumowiczów i proszę o jak najszybszą pomoc.
Problem dotyczy sprzęgła. Wczoraj wieczorem wszystko działało w stu procentach. Dzisiaj od rana miałem już problemy z tym że sprzęgło działa nie tak jak powinno. W tej chwili nie mogę wbić biegu, po prostu sprzęgło z dnia na dzień przestało funkcjonować. Co może być powodem tej usterki i co dokładnie się stało.

witam dzisiaj mialem podobna historię tylko ze mi sprzęglo od razu przestalo dzialac i okazalo sie ze poszledl wysprzęglik a dokładnie simering w nim koszta to okolo 20zl
sebek261
Nowicjusz

Miejscowość: polska

Re: Volvo S 40 sprzęgło

29 Sie 2010, 11:34

Jeżeli można to zrobić domowym sposobem to super a jeżeli nie to warto odwiedzić serwis Volvo klienci chwalą sobie ich usługi :)

[ Dodano: 21 Wrzesień 2010, 19:24 ]
Miał bym prośbę piszcie jak uda wam się rozwiązać jakiś problem lub jeżeli naprawa przyniesie oczekiwany efekt może ktoś będzie miał podobny problem i będzie dzięki WAM wiedział gdzie ma szukać :) zaoszczędzicie komuś czasu a kiedyś ktoś zaoszczędzi go wam :)
Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach Volvo.
faldurf
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warsaw
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi rozpoczyna maraton wyścigów 24-godzinnych, 2
      DMC DeLorean
      Master Truck
      Autosalon Bruksela 2006