Volvo s 80 r 2003 2.4 D5 - problem ze światłami mijania

Volvo s 80 r 2003 2.4 D5 - problem ze światłami mijania

31 Gru 2015, 15:21

Witam mam problem tego typu na początku przepaliło mi się prawe światło mijania , postanowiłem wiec ja wymienić przy wymienianiu żarówki doszło do spięcia przez kable które dochodzą do żarówki h 7 ( kabel Czarny i zielony) po tym wszystkim gdy wymieniłem żarówkę ona nadal się nie paliła wiec chciałem sprawdzić czy czasem żarówka która zakładam nie jest uszkodzona i postanowiłem sprawdzić i podłączyć ja do działających świateł mijania które chodziły, po tym jak odłączyłem żarówkę i podłączyłem nowa ona nie świeciła potem ja odłączyłem i znowu podpiąłem stara która tez przestała świecić , pomyślałem ze może to być wina bezpiecznika lecz bezpieczniki od strony kierowcy były cale lecz gdy wyciągnąłem bezpiecznik od modułu przestały się świeci nawet światła pozycyjne a gdy go włożyłem z powrotem wyświetliły mi się dwa błędy dodatkowe tj : SRS-AIRBAG SERVICE SPOED ORAZ MOTOR SERVICE i czerwony komunikat po tym wszystkim silnik nie wchodził powyżej 3 tyś obrotów po ponownym włączaniu silnika błędy nie znikały proszę o pomoc w tym przypadku i o schematy bezpieczników co i jakie są za co odpowiedzialne czy tez przekaźniki i jak sprawdzić czy przekaźnik jest cały czy uszkodzony Pozdrawiam
Mucha42
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 08 1953
Auto: VOlvo S 80 2.4 D5
Silnik: 2.4 D5
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...
    Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili