VOLVO S80 2.4 SE nie działające głośniki po prawej stronie..

VOLVO S80 2.4 SE nie działające głośniki po prawej stronie..

03 Mar 2011, 00:35

Mam problem tego typu że nie działają mi głośniki z prawej strony auta oraz subwoofer umieszczony z przodu na podszybiu.Lewa strona normalnie gra ale żadnych reakcji z prawej strony.,posiadam fabryczne radio model HU-601.
Sprawdzałem bezpieczniki dwa razy i wszystko jest ok,ale może jakiś przekaznik za to odpowiada nie mam pojęcia który jeśli taki w ogóle istnieje.
Może ktoś wie o co tu biega,sprawdzałem bezpieczniki które są umieszczone między drzwiami a deską rozdzielczą.

Z góry dziękuję za pomoc
I jeśli ktoś wie to proszę pomóżcie.
Jarecki
jareckileeds7
Nowicjusz

Miejscowość: LEEDS

Re: VOLVO S80 2.4 SE nie działające głośniki po prawej stron

03 Mar 2011, 11:18

A w Radiu masz wszystko ustawione jak trzeba? Moze ktoś kręcił balansem i teraz gra tylko jedna strona.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: VOLVO S80 2.4 SE nie działające głośniki po prawej stron

03 Mar 2011, 13:11

Jest pokrętło do regulacji balansu ale nie działa,podział jest taki że jeśli przekręcę w prawo działa przedni głośnik a jeśli w lewo to tylni głośnik ale tylko w obecnej chwili po lewej stronie prawa w ogóle nie reaguje ani subwoofer na podszybiu.
Nie wiem co jest grane?
Po prostu tak o z dnia na dzień wysiadło.
Jarecki
jareckileeds7
Nowicjusz

Miejscowość: LEEDS
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006