Volvo v40 skrzynia biegów - schemat

Volvo v40 skrzynia biegów - schemat

06 Lip 2009, 10:37

Witam

Jeżeli pomyliłem działy to proszę o przeniesienie. Jestem nowy na forum to proszę o wyrozumiałość. Mam następujący problem. Rozebrałem skrzynie w Volvo v40 2.0 benzyna bez turbo 1997r. i wypadł mi taki mały kołeczek i nie wiem gdzie on miał iść. Jeżeli ktoś wie gdzie znajdę jakiś schemat tej skrzyni byłbym wdzięczny. Jest to skrzynia od RENAULT o oznaczeniu JC5222. Rozebrałem ją gdyż rozleciał mi się krzyżak od półosi lewej i wszystkie igiełki wylądowały w skrzyni :cry: Drugą sprawą jest to gdzie mogę taki krzyżak znaleźć? W żadnym sklepie nie mają. Patrzyłem za całymi półosiami to są sprzedawane bez nich. :-x Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
microsofter
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
  • 06 Lip 2009, 11:00

Jezeli chodzi o ten krzyzak to na szrocie napewno maja tylko nie wiem czy bys musial kupic z cala polosia czy sam krzyzak sprzedadza.
    dawidbn
    Zaawansowany

Miejscowość: Koszalin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti