Volvo V40

24 Cze 2010, 18:59

Witam..mam problem z odpaleniem mojego volvo v40. Pekrencam kluczyk i cisza nic....wszystkie kontrolki swiecą prawidlowo poza jedna co ciogle miga....jest to znaczek auta przekreslonego krzyrzykiem. W instrukcji (jest ona w jezyku niemeickim) wyczytalam ze oznacza ta kontrolka " warnleuchte wegfahrsperre" wyczytalm ze jest to blokada auta i z przodu po stronie pasazera w glosniku znajduje se taka lampka mala - jakas djoda i ona moze miec z tym zwiazek....nie ma pojecia o co chodzi ...niech mi ktos pomoze
Kot ma volvo v40 z roku 2000?

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 20:43 ]
Juz jestem prawie w 100% pewna ze to mi sie wlancza jakas blokada i auta nie mozna opdalic....dwa razy mi sie udalo ale co ztego jak znwu nie idzie....wkladam kluczyk do stacyjki przekrencam lekko pozniej znowu troche swieco wszystkie kontrolki..gasno powoli i jak mi sie uda odpalic to ta dioda w tym glosniku nie miga a jak jest zablokowane i nawet nie zadrgnie to wdety miga na czerwono i czasem sie zdarzy ze cos zapiszczy i przesatnie po 5 sekundac
mial ktos kiedys taki problem????
prosze o pomoc, niestety nie jestem obecnie w polsce z tym AUTEM i mam pteraz problem :(
Ostatnio edytowany przez 82anja, 25 Cze 2010, 08:02, edytowano w sumie 1 raz
82anja
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: munchen

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost
    Avensis 2.0 D-4D Powerboost rozwija moc 150 KM (o 26 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 350 Nm (w zakresie 1600-2800 obr./min., o 40 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Dzięki temu przyśpieszenie ...