Voyager I 95 3.0 Automat Półoś lewa krótka potrzebna

Voyager I 95 3.0 Automat Półoś lewa krótka potrzebna

30 Mar 2013, 13:48

Witam,
Zdiagnozowałem usterkę półosi lewej w moim Pymouth Voyager 3.0 z 1995r. w starej budzie z automatem. Dokładniej zawinił krzyżak ale nie opłaca się wymieniać tylko krzyzaka tylko całą krótką półośkę. Chciałem zapytać czy do mojego samochodu podejdzie półoś z voyagera 2,5TD np? pytam bo jest bardzo mały wybór ośki do mojej wersji silnikowej samochodu. Proszę doradźcie z jakiej wersji będzie pasował zamiennik do mojego samochodu.

Dzięki !
wqaldas
Obserwowany

Auto: Plymouth Voyager
Silnik: 3.0 147KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2010
      Moto Piknik Tychy 2009
      Samochód JBL Power
      Mohawk Warrior - Monster Truck