Voyager pilot jakie baterie?

Voyager pilot jakie baterie?

07 Wrz 2013, 13:07

W moim nowym nabytku Chr. Voy. 2,5 TD 98 jest tylko jeden kluczyk immo, jeden do wlewu i jeden pilot prostokątny z dwoma przyciskami. Trochę był nieposłuszny, więc wyczyściłem gumki i pady i jest ok. Zauważyłem, że są tam dwie baterie pastylki po 3V (CR2016). W poprzednim Voyku była jedna bateria 3V (CR2032). Jak powinno być naprawdę. Nie mogę nigdzie do kukać. Zauważyłem też podczas rozbiórki pilota trzeci ukryty przycisk.
pozdrawiam stefan
ps. jak dodać plik(n.p. fotkę pilota)?
stefann
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 06 1973
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2,5TD
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • IMG 2191
      CL
      Fiat 500 By Gucci, 2
      Suzuki SX4