VW Caddy Pickup 1.9D - Prośba o wycenę

VW Caddy Pickup 1.9D - Prośba o wycenę

11 Maj 2012, 18:25

Witam!

Posiadam Volkswagena Caddy z silnikiem 1.9D z roku 1997. Planujemy się go pozbyć, mam nawet na niego kupca, ale nie wiem jaką kwotę mogę mu zaproponować za takie... coś.

Samochód ma do zrobienia blacharkę (jak widać na zdjęciach - Link poniżej), dodatkowo ma problemy z odpalaniem podczas gdy silnik jest ciepły, ma uszkodzony jeden z pasów bezpieczeństwa (nie zwija się), goni w nim lewarek i chyba zapowietrzają się hamulce. Stan jak widać jest idealny :lol: Kupujący wie o stanie pojazdu.

Zdjęcia: http://gasnik.pl/images/caddy/

Z góry dziękuję za pomoc.
Gasnik
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Drift BMW
      Mercedes-Benz C 107
      Honda CRX