VW Fox - luzy na śrubie, przednie zawieszenie

VW Fox - luzy na śrubie, przednie zawieszenie

18 Sie 2012, 21:32

Witam!
Poluzowałem pewną śrubę - nie dało się jej do końca odkręcić. Ta śruba trzymała mocno, ale jak chciałem ją znowu dokręcić to nie mogłem. Śruba przeskakuje co jakiś czas, dając w rezultacie większy luz i tak w kółko. I teraz nie wiem czy to tak ma być, czy zniszczyłem gwint, czy może jeszcze coś innego.

Śruba ta łączy część, która od tyłu osłania tarcze hamulcowe z taką jasną belką o okrągłym przekroju, która w dalszej części się rozszerza w taki jakby tłumik... przepraszam, ale pierwszy raz dotknąłem auta nie w okolicy kierownicy, czy wlewu paliwa...
Ta belka biegnie pod kątem do przedniej osi. Śruba pomiędzy częściami, które łączy ma na sobie ok 7cm gumową, karbowaną osłonę.

Jeśli ktoś z Was wie o co chodzi, to proszę o info czy coś z tym trzeba zrobić.

Pozdrawiam!
kryzys
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 08 2004
Auto: Volkswagen Fox

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo
    Na wiosnę 2017 roku najmniejszy model Škody zyskuje zmodernizowany przód nadwozia oraz zmiany we wnętrzu. Nową twarz modelu buduje przeprojektowana maska, grill oraz zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowe, ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Nissan Z350, wnętrze, środkowa konsola
      BMW 850 - E31
      Off-road - zawieszenie