VW Golf 3 - radio samochodowe

VW Golf 3 - radio samochodowe

18 Maj 2015, 18:51

Witam.
Szukałem na różnych forach podobnego problemu, który mnie dotyczy - nie znalazłem, stąd założenie tematu.
Golf 3 generacji, radio LG Model: LAC-M5500R
Problem polega na tym, że nie wszystkie mp3 nagrane na płycie "czyta" radio. Większość, ale nie wszystkie. Początkowo myślałem ze tylko 50 piosenek moje radio da rade odtworzyć, ale nagrałem więcej i to nie jest przyczyna.
Wyprzedzając Wasze rady dodam, że nagrywałem z minimalna prędkością jaką mogę - 16x.
Jednak dziwi mnie fakt, że te mp3 które nie odtwarza radio nagrałem osobno na inną [tej samej marki] płytkę i one działają. Czyli - spośród 60 nut nie działa mi 10.
Te 10 [niedziałających] nagrałem osobno na płytkę i odpaliłem i odtwarzają się. Nie mam już pomysłu na to jak rozwiązać problem.
Czekam na rady ;)
Pozdrawiam
RIO5
Obserwowany

Auto: Golf 3

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006