VW Golf 5 - Radio RCD 300 USB

VW Golf 5 - Radio RCD 300 USB

17 Paź 2014, 16:37

Witam , od niedawna jestem posiadaczem VW Golfa 5 z 2005r . Zależy mi na odtwarzaniu muzyki z pendrive , jednak jak się okazało w samochodzie nie ma wejścia na kabel AMI w schowku/podłokietniku do którego mógłbym podpiąć pena . Mam za to , mniej więcej taki o to adapter AUX umieszczony w schowku : [link wygasł] . Tutaj więc nasuwa się moje pytanie . Czy podłączając do tego adaptera przejściówkę Jack->USB ( taką o : [link wygasł] ) będę mógł bez problemu podłączyć pendrive i wszystko będzie ładnie grało ? Z góry dziękuje za pomoc . Pozdrawiam .
marian2409
Obserwowany

Auto: VW Golf 5
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2005

Re: VW Golf 5 - Radio RCD 300 USB

29 Paź 2014, 13:29

Tutaj musisz mieć na wyjściu już muzykę więc musisz uruchomić ją na urządzeniu podłączonym pod AUX a na pendrive nie włączysz muzyki, musiał by to być jakiś ipod lub coś w tym stylu i przejściówka typu "mały jack - mały jack".
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3293
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...
    11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...

•  
    • Warto przeczytać
    • podwoziemicra
      Fiat Multipla GT, sportowe siedzenia DTS
      Batman - Monster Truck, 5
      Monster Energy - Monster Truck, 11