Vw golf III 1.4 ABD ben + gaz ciężko odpala

vw golf III 1.4 ABD ben + gaz ciężko odpala

24 Sty 2012, 22:41

Witam
mam golfa III 1.4 ABD ben+gaz.cieżko odpala gdy jest zimny silnik.Czujnik temperatury, sonda lambda, kable, kopułka i świece ok.Nim odpali musze zakręcic z 5-6 razy, później jeszcze raz i wtedy zaskoczy.W czasie jazdy nic sie nie dzieje, silnik pracuje ok na benzynie i na gazie. Ciepły odpala bez problemu.czy to może być od aparatu zapłonowego. Pomóżcie :(
PawełJ36
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1995

Re: vw golf III 1.4 ABD ben + gaz ciężko odpala

25 Sty 2012, 19:39

to nie moze byc z aparatu powiedz jeszcze na czym odpalasz na benzynie czy na gazie???
kamilszczak01

25 Sty 2012, 20:42

próbowałem odpalać na benzynie i na gazie.pompka i filtr paliwa sprawne.Jak już raz zaskoczy to później nie mam żadnych problemów z odpaleniem.
PawełJ36
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1995

26 Sty 2012, 22:16

na gazie teraz jest za zimno zeby odpalac ale na benzynie powinien hmmm pompka paliwa przytarta???? a jeszcze zobacz taki myk jak bedziesz probowal odpalic to przed odpalaniem polej parownik goraca woda (wrzatkiem) i sprobuj odpalic na gazie jak zaskoczy w miare szybko to mozna pompke podejrzewac
kamilszczak01

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...
    Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Suzuki GSX-R, start
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Fiat Albea
      Opel GTC Concept 2013 16
      Car audio, video 2007