Vw golf III 1.4 ABD ben + gaz ciężko odpala

vw golf III 1.4 ABD ben + gaz ciężko odpala

24 Sty 2012, 22:41

Witam
mam golfa III 1.4 ABD ben+gaz.cieżko odpala gdy jest zimny silnik.Czujnik temperatury, sonda lambda, kable, kopułka i świece ok.Nim odpali musze zakręcic z 5-6 razy, później jeszcze raz i wtedy zaskoczy.W czasie jazdy nic sie nie dzieje, silnik pracuje ok na benzynie i na gazie. Ciepły odpala bez problemu.czy to może być od aparatu zapłonowego. Pomóżcie :(
PawełJ36
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1995

Re: vw golf III 1.4 ABD ben + gaz ciężko odpala

25 Sty 2012, 19:39

to nie moze byc z aparatu powiedz jeszcze na czym odpalasz na benzynie czy na gazie???
kamilszczak01

25 Sty 2012, 20:42

próbowałem odpalać na benzynie i na gazie.pompka i filtr paliwa sprawne.Jak już raz zaskoczy to później nie mam żadnych problemów z odpaleniem.
PawełJ36
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1995

26 Sty 2012, 22:16

na gazie teraz jest za zimno zeby odpalac ale na benzynie powinien hmmm pompka paliwa przytarta???? a jeszcze zobacz taki myk jak bedziesz probowal odpalic to przed odpalaniem polej parownik goraca woda (wrzatkiem) i sprobuj odpalic na gazie jak zaskoczy w miare szybko to mozna pompke podejrzewac
kamilszczak01

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti