VW golf mk3 silik 1.6 101KM

VW golf mk3 silik 1.6 101KM

05 Sie 2015, 13:13

Witam, mam okazję kupić golfa w pięknym stanie, buda stan idealny, auto na oryginalnym przebiegu 180tys. z zewnatrz wyglada super, mam jeden problem, otóż w środku jest silnik 1.6 101KM. Z tego co się orientuje to jest silnik 16v. Proszę o opinie profesjonalistę, mechanika, osobę która ogarnia ten temat. Czy warto kupić ten silnik, nie wykluczone że założe gazownię. Pytałem się znajomych którzy siędzą w autach i dostałem dwie dwuznaczne odpowiedzi. "Tak najlepszy slnik jaki wychodził, miałem 2 takie, są dobre, z sekwencją chodzą idealnie." drugi zaś "najgorsze co kładli do trójek, bierze oleju jak..." Co robić proszę o odp.
golf3mjwa
Obserwowany

Auto: Saturn
Silnik: 2.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Van
Skrzynia biegów: Automatyczna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Verva Street Racing 2016 Verva Street Racing 2016
    W miniony weekend odbyło się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Festiwal Verva Street Racing 2016 zgromadził tysiące miłośników motoryzacji, dla których organizator przygotował wiele atrakcji. ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic Type R, 2015
      Autosacrum 2008
      Toyota Auris, 2015, lifting
      Nissan Juke