VW GOLF V 2005 ROK KOLOR CZARNY

VW GOLF V 2005 ROK KOLOR CZARNY

08 Maj 2015, 09:11

Witam. Może mi ktoś doradzić jakie kołpaki będą pasowały do golfa V z 2005 roku? Auto jest koloru czarny metalic. Szukam jakichś fajnych kołpaków (tak wiem, że kradną kołpaki i nie tylko...). Jakie kołpaki byłyby idealne? Np te z tej aukcji:
[link wygasł]

Mogą też być z innej aukcji, aczkolwiek bardzo podoba mi się ten wzór numer 13 i 16. Co o nich sądzicie? Będą pasowały do czarnego auta czy raczej nie? Obecnie mam oryginalne koloru srebrnego, ale już są w kiepskim stanie. Pozdrawiam.
maniek96
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 25 08 2014
Auto: VW GOLF V
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: VW GOLF V 2005 ROK KOLOR CZARNY

28 Maj 2015, 10:37

A jaki rozmiar,szerokość opon? Bo to bardzo istotny szczegół,zamiast kołpaków proponuję alufelgi,gdzie przy dobrze dobranym rozmiarze całość będzie się bardzo fajnie prezentować. Jaki posiadasz budżet na ten cel?
MotoAutko
Początkujący

Prawo jazdy od: 14 03 2002
Auto: Seat Leon 1.6
Paliwo: Benzyna

Re: VW GOLF V 2005 ROK KOLOR CZARNY

02 Cze 2015, 21:47

Opony to 195/65/15, raczej pozostanę przy kołpakach. Wiem, że to nie to samo co alufelgi, ale budżetu dużego nie mam. Poza tym nie zamierzam wydawać kilkaset złotych czy nawet 1000-2000 zł na alufelgi. Nie będę inwestować w tak mało istotne rzeczy. Gdyby to chodziło o naprawę silnika czy czegoś co wpływa na jazdę to bym nie oszczędzał. Chodzi mi głównie o to, żeby kupić jakieś ładne kołpaki (obecne mają 10 lat, oryginalne więc wiadomo jak wyglądają...popękane, poniszczone od krawężników), żeby to jakoś wyglądało. A budżet to max do 100 zł. Tylko nie wiem czy będą pasowały do czarnego auta czarne kołpaki, znalazłem ostatnio takie:
link 1:
[link wygasł]
link2:
[link wygasł]
link 3:
[link wygasł]

Myślisz, że któreś z tych będą pasowały? Zastanawiałem się właśnie nad tymi trzema aukcjami i nie wiem które wybrać. Mógłbyś mi doradzić? Dzięki i pozdrawiam.
maniek96
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 25 08 2014
Auto: VW GOLF V
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW 323i lewa strona
      Volkswagen Golf Cabriolet, przód
      Mimonske Valky XII
      1-4 mili, zawodnicy przed startem