VW GOLF V - problem z pilotem, otwieraniem szyb i bagażnika

05 Kwi 2015, 07:33

Witam. Mam problem z pilotem bo raz jak wyjdę i zamknę auto to później nie mogę go otworzyć, a raz jest tak, że bez problemu się otwiera, ale już 2 dni pod rząd muszę wkładać scyzoryk i scyzorykiem otwierać bo z pilota nie chce się otworzyć, a co najdziwniejsze zamknąć go można z pilota, problem tylko występuje jak chcę jechać i muszę używać scyzoryka do otwierania. Nie działa też przycisk od otwierania klapy, a po naciśnięciu powinna klapa się sama otworzyć, ale tak nie jest. Nie działa też jedna szyba, tzn od strony kierowcy mogę otwierać i swoją szybę i szybę pasażera obok (z tyłu niestety korbka) no i jak otwieram od strony kierowcy swoją szybę jest ok, otwieram pasażera też jest ok, otwiera się bez zarzutu, ale już pasażer nie może otworzyć tym przyciskiem który jest u niego w drzwiach. Co może być nie tak z pilotem? Może trzeba na nowo zaprogramować? Dodam też, że zdarzyło się raz tak, że zamknąłem auto i po paru godzinach idę żeby otworzyć...a tam co? Sam się otworzył (światła się świeciły w środku i wszystkie drzwi były otwarte). Nie mam pojęcia co może być nie tak, baterię kupiłem nową, wymieniłem i nadal to samo jest. Co mogło się tam zepsuć i ile może kosztować naprawa pilota? (oprócz tego żeby otwierał, chcę żeby normalnie otwierał też bagażnik) i co może być do wymiany w tych drzwiach od strony pasażera?
maniek96
Nowicjusz
 
Posty: 46
Prawo jazdy: 25 08 2014
Auto: VW GOLF V
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

07 Kwi 2015, 08:18

Doradzi ktoś coś?
maniek96
Nowicjusz
 
Posty: 46
Prawo jazdy: 25 08 2014
Auto: VW GOLF V
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

08 Kwi 2015, 13:20

Witamy. Należy zacząć od diagnostyki komputerowej, która może naprowadzić na usterkę. Uszkodzona może być instalacja elektryczna w drzwiach pasażera i klapie bagażnika, uszkodzony pilot jak i moduł komfortu.
Zapraszamy serwis Auto-Conrad
AutoConrad
Aktywny
 
Posty: 290
Miejscowość: Warszawa
Auto: różne marki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Yaris GRMN - sportowy wydech
    Obecność miejskiego hatchbacka wśród supersamochodów nie jest przypadkowa. Toyota Yaris GRMN nie jest zwykłym autem do jazdy między pracą, centrum handlowym, a osiedlem. Chyba, że po drodze przejeżdżamy przez ...