VW LT 2,8tdi 156km czy Crafter 2,5 tdi 136/163km

VW LT 2,8tdi 156km czy Crafter 2,5 tdi 136/163km

07 Gru 2014, 20:39

Witam Wszystkich serdecznie! Jestem nowy na forum, poszukuję dobrego transportera masa całkowita 3,5t , który często będzie ciągnoł przyczepkę 2,5t tony. O sprinterze zapomniałem już nie dostanę w dobrym stanie 2,9 td. a te nowe 2,2cdi jakoś mnie nie przekonują.
Postawiłem na VW znalazłem landrynkę lt 2,8tdi 156km z 2006r z małym przebiegiem, opinie są o nim bardzo podzielone, rozchodzi mi się głownie o awaryjność i ekspluatację silnika. Czy nowszy crafter 2,5 tdi <tu moje ważne pytanie czy posiada tuleje cylindra, czy tylko kompozycję na bloku aluminiowym jak to ma AXD w T5 z którym mam bardzo nie miłe doświadczenia?.>
Może ktoś zna te silniczki i może opowiedzieć coś więcej o nich. Z góry dziękuję
kosukos
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 09 1999
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: a6 c5,t5 2,5 td , sprinter 2,9
Silnik: a6 ake
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback
    Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, na stoisku Volvo oprócz Volvo V40 R-Design, zostanie zaprezentowane całkowicie nowe Volvo V40 Cross Country. Ten crossover wyróżnia się podniesionym o 40 mm zawieszeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • ALT
      Zabudowa samochodu pod narzędzia
      Fiat Croma
      Ford Vignale S-MAX Concept, prawa strona