VW Lupo jak zakodować kluczyki po wymianie baterii?

VW Lupo jak zakodować kluczyki po wymianie baterii?

27 Lip 2015, 23:56

Się ma. Mam problem z kluczykami . Wymieniałam baterie w pilotach i nie wiem jak teraz zakodować :) to moje pierwsze auto wiec nie mam pojęcia o tych sprawach a na necie nie mogę nic znaleźć na ten temat. Dzięki za pomoc :)
michalinaa
Obserwowany

Auto: VW LUPO
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1999

Re: VW Lupo jak zakodować kluczyki po wymianie baterii?

11 Cze 2016, 09:10

Co do kodowania to najlepiej żeby zrobił to ktoś kto na tym się zna czyli specjalista od dorabiania kluczy samochodowych. Oni zazwyczaj mają możliwość zrobienia tego jak dobrze pamiętam. Ale wydaje mi się, że po zmianie baterii nie powinien kluczyk się rozkodować.
RobinV6
Nowicjusz

Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy od: 13 07 2013
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.8 TURBO
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    PEUGEOT - serie specjalne 208 Active Pack, 3008 Style i 5008 PEUGEOT - serie specjalne 208 Active Pack, 3008 Style i 5008
    Peugeot poszerza swoją gamę w najpopularniejszych segmentach, wprowadzając do sprzedaży serie specjalne modeli 208, 3008 i 5008. Powstały one na bazie cieszącego się największą popularnością drugiego poziomu wyposażenia, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi TT quattro sport concept, przód
      Chevrolet Camaro ZL1, Convertible, biały kabriolet
      Iron Man - Truck
      MINI John Cooper Works Paceman, drążek zmiany biegów