VW Passat B4 - odklejila mi sie podsufitka

VW Passat B4 - odklejila mi sie podsufitka

04 Wrz 2010, 22:09

Witam Wszystkich. Drodzy Koledzy, posiadam starszego Passata B4 Limuzyna 1996 r.
W ostatnim tygodniu, prawie calkowicie odklejila mi sie podsufitka (material). Prosze mi powiedziec, jakie warszataty to naprawiaja, do jakich sie zwracac. Mieszkam na Slasku w okolicach Bytomia. Czy kazdy tapicer samochodowy to naprawi ???. Na jakie koszta sie przygotowac ???. Wielkie dzieki za wszelkie info.
Ostatnio edytowany przez Antares69, 05 Wrz 2010, 13:46, edytowano w sumie 1 raz
Antares69
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Re: VW Passat B4 - odklejila mi sie podsufitka

09 Maj 2013, 10:34

Korzystałam z usług Pana Wojciecha Millera świetnie odnowił mi tapicerkę w samochodzie . Mogę zagwarantować wysoką jakość wykonanych usług tego Pana. Polecam tapicerstwo samochodowe.
olanowik
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 12 1985
Auto: honda
Silnik: 2.2
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: VW Passat B4 - odklejila mi sie podsufitka

12 Maj 2013, 18:42

Tapicer samochodowy spokojnie da sobie z tym radę,o to nie powinieneś się martwić,pozostaje tylko wybrać zaufanego fachowca,który nie zedrze z Ciebie za dużo pieniędzy.
Rolcar
Początkujący

Auto: Ford Focus II
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód