VW Passat B5 FL - opinie

VW Passat B5 FL - opinie

09 Kwi 2010, 18:01

Witajcie, planuje kupić vw Passat B5 FL 1,9 TDI 130 źrebiąt . Chciałbym was zapytać jak oceniacie ten samochodzik? Na co zwrócić uwagę przy zakupie. Jak wygląda sprawa części.
Z góry dzięki.
patryk1991*
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: VW Passat B5 FL - opinie

10 Kwi 2010, 16:30

Części są łatwo dostępne, stosunkowo tanie.
Bolączką tego auta jest zawieszenie. niestety mało trwałe i drogie w naprawie. A pamiętaj, że auto swoje lata już ma, przebieg też i będziesz jeździł po polskich drogach, a jakie one są to wiesz.

Mocną stroną samochodu jest silnik. 1.9 TDI 130 KM, to wersja mocniejsza. Bardzo sprawnie radzi sobie z jakby nie było, dużym autem i jest bardzo chwalona pod względem niezawodności.
Druga mocną stroną jest... zawieszenie :mrgreen: Jeżeli jest w dobrym stanie to Passatem płynie się po drodze. Jak dla mnie wrażenie jazdy Passatem jest piorunujące. Jest komfort, jest takie poczucie dużego samochodu i stabilności.

Stosunkowo drogie. Wg. mnie kupując Paska się przepłaca, bo powinien kosztować trochę mniej.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

12 Kwi 2010, 17:37

Samochod duzo wybacza, jest pewny w prowadzeniu. Rodzial sily hamowania sprawadza sie doskonale na luku drogi. ABS uruchamia sie troche za wczesnie. Coz, komfort i luksus za swoja cene.
Mistrzostwo w każdej dziedzinie wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy.
Sik Wit It
Nowicjusz

Miejscowość: Zgorzelec

12 Kwi 2010, 17:51

Podpisuje się pod tym co powiedziany do tej pory, dopóki nie rozbiłem byłem bardzo zadowolony, naprawdę polecam :) Niestety już czeka na innego właściciela, a szkoda bo bym pewnie jeszcze przez dłuższy czas pojeździł.
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007) Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007)
    W 2004 roku na rynek weszła, zaprojektowana całkowicie od nowa i po raz pierwszy w europejskim biurze Toyoty w Nicei, Corolla E12. W gamie pojawiła się także, najmocniejsza w historii cywilnych Corolli, wersja T-Sport Compressor. ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Man of Steel - Monster Truck, 2
      Honda S2000
      Volkswagen Golf II
      Dziewczyny ze słuchawkami