VW PHAETON 2003 kabel USB -> AMI -> MMI

VW PHAETON 2003 kabel USB -> AMI -> MMI

05 Gru 2013, 20:06

Witam.
Jestem posiadaczem vw Phaeton rocznik 2003. Wspaniała maszyna ale do rzeczy. Zauważyłem że w internecie są dostępne bardzo ciekawe moduły do podłączenia by 'unowocześnić' jednostkę sterującą w nowoczesne gadżety.

Najtańsza opcja jaką znalazłem to:
[link wygasł]

Tylko moje pytanie gdzie ten kabel się w moim modelu podłącza. Podłączył bym sobie w ten sposób swojego Samsunga i może nawet coś by się może z autem zintegrowało, a może nie, ale by na pewno ładował telefon.

Opcja na wypasie:
[link wygasł]
i to samo strona producenta:
http://www.dension.com/product/gateway-pro-bt

Trochę lekko mówiąc denerwujące że zwłaszcza pod iphona ale jakoś bym przeżył.
W instrukcji podłączenia wyczytałem że się podłącza między jednostkę sterującą a kabel który do niej idzie. Moje pytanie: -czy na odłączonych klemach, żeby potem żadnego błędu nie znalazł ?

I jeszcze na koniec ciekawostka:
http://www.alibaba.com/product-gs/11173 ... Touch.html

Co to takiego ?:)

Wielkie dzięki za porady, mam nadzieję że kogoś zainteresowałem.
daniel466
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 11 1971
Auto: VW

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006