VW PHAETON 2003 kabel USB -> AMI -> MMI

VW PHAETON 2003 kabel USB -> AMI -> MMI

05 Gru 2013, 20:06

Witam.
Jestem posiadaczem vw Phaeton rocznik 2003. Wspaniała maszyna ale do rzeczy. Zauważyłem że w internecie są dostępne bardzo ciekawe moduły do podłączenia by 'unowocześnić' jednostkę sterującą w nowoczesne gadżety.

Najtańsza opcja jaką znalazłem to:
[link wygasł]

Tylko moje pytanie gdzie ten kabel się w moim modelu podłącza. Podłączył bym sobie w ten sposób swojego Samsunga i może nawet coś by się może z autem zintegrowało, a może nie, ale by na pewno ładował telefon.

Opcja na wypasie:
[link wygasł]
i to samo strona producenta:
http://www.dension.com/product/gateway-pro-bt

Trochę lekko mówiąc denerwujące że zwłaszcza pod iphona ale jakoś bym przeżył.
W instrukcji podłączenia wyczytałem że się podłącza między jednostkę sterującą a kabel który do niej idzie. Moje pytanie: -czy na odłączonych klemach, żeby potem żadnego błędu nie znalazł ?

I jeszcze na koniec ciekawostka:
http://www.alibaba.com/product-gs/11173 ... Touch.html

Co to takiego ?:)

Wielkie dzięki za porady, mam nadzieję że kogoś zainteresowałem.
daniel466
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 11 1971
Auto: VW

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

ALPINE A450 ALPINE A450
    Będąca bezpośrednim następcą modeli Alpine z okresu "niebieskiego", Alpine A450 nie musi już walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej wyścigu 24H Le Mans. Jej nazwa jest nawiązaniem do dorobku modeli A441, A442 ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili