VW Polo 1.0 brak iskry

VW Polo 1.0 brak iskry

31 Lip 2014, 11:54

Od pewnego czasu miałem problem ze stacyjką, chodziła tak jakby "nie łączyła". Auto odpalało dopiero po naprawdę mocnym dociśnięciu kluczyka do stacyjki. Problem zignorowałem bo miałem sporo innych spraw na głowie... A tu nagle dziś za miastem auto już nie odpaliło. Wygląda na brak iskry. Próbowałem kręcić kluczykiem przez prawie 20min i zero reakcji.
Kontrolki świecą, bezpieczniki są w porządku. Najgorzej, że w okolicy nie ma żadnego mechanika, a i z holowaniem na razie ciężko. Jest jakiś sposób, aby uruchomić auto "na krótko"? Ewentualnie co mogło się zepsuć?
Liczę na szybką pomoc, pozdrawiam :).
Drannox
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 09 1993

Re: VW Polo 1.0 brak iskry

31 Lip 2014, 12:29

Wyczytałem, że może to być wina kostki. Na się to naprawić tak na miejscu? Czy raczej trzeba podwieźć auto gdzieś do warsztatu?
Drannox
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 09 1993
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...
    Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound
    Nissan rozszerza współpracę z Ministry of Sound, czyli londyńskim autorytetem w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej. Kolejnym owocem tej współpracy jest nowa limitowana edycja Juke. Odważna ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Combo, dziewczyny, 3
      Różowa Honda Civic VII
      Honda CR-X del Sol, tył
      Mitsubishi ASX 2013, 2