VW Polo 1.3kat 91' problem z wtryskiem

VW Polo 1.3kat 91' problem z wtryskiem

29 Gru 2012, 22:37

Witam, mam taki problem z moją polówką:(. Wczoraj kupiłem nowe przewody W/N i zmieniłem kable na cylindrach 3 i 4 i było wszystko ok. A dzisiaj rano zmieniłem pozostałe 2 (czyli 1 i 2 te pod filtrem) i tu pojawił się problem że polo nie chciało zapalić. zacząłem szukać przyczyny i okazało się że problem jest z wtryskiwaczem a dokładnie nie za każdym razem wtryskuje paliwo (żyje swoim życiem). Przyniosłem od znajomego mechanika całą przepustnice z wtryskiem i zmieniłem ją ale dalej to samo.
Czy ktoś ma pomysł co to może być?
TORNADO100
Obserwowany

Auto: VW Polo C86 2f
Silnik: 1.3kat
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

Re: VW Polo 1.3kat 91' problem z wtryskiem

30 Gru 2012, 14:52

Skoro całość była zamieniona, a to, co przyniosłeś jest na 100% sprawne, to pozostaje układ elektryczny, czyli sterowanie tym wtryskiem.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: VW Polo 1.3kat 91' problem z wtryskiem

30 Gru 2012, 15:11

dobra już chyba rozgryzłem temat. Czujnik temperatury cieczy chłodzącej padł i dlatego się jaja dzieją
TORNADO100
Obserwowany

Auto: VW Polo C86 2f
Silnik: 1.3kat
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006