Vw polo 6n2 felgi

vw polo 6n2 felgi

29 Cze 2015, 19:21

Witam wszystkim jestem nowy na forum więc przepraszam jak źle dodam gdzieś temat .Mam pytanie związane z polo 6n2 mianowicie kupiłem alusy 15'' 7j ET35
,przymierzałem je narazie bez opon i wydaje mi się że będą z przodu nachodziły na kielich amortyzatora bo wzrokowo nachodzi rant na kielich amortyzatora.Dodatkowo czy mogę wsadzić oponki 195/50/r15 ,jedni piszą że będzie tarło drudzy że nie .Pozdrawiam dziękuję za odpowiedzi
elboski
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 05 2013
Przebieg/rok: 19tys. km
Auto: vw polo 6n2
Silnik: 1.0 Benz
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili