Vw rcd 300 kostka iso

vw rcd 300 kostka iso

27 Paź 2011, 19:03

Witam wszystkich .
Mam wieka prosbe do Was , mam passat b6 z roku 2006 ma on fabryczne radio rcd 300 (na kostce iso ) a moje pytanie jest zwiazane z podlaczeniem nowego radia ( dvd player ) , i tu jest niespodzanka po podlaczeniu nowego sprzetu dziala poprawnie ale jest ono niezalezne od zaplonu czyli za kazdym razem musze je wlaczac i wylaczac z przycicka. wiem ze musze podlaczyc kabel do koski odpowiedzialny za impuls ze stacyjki podczas uruchomienia auta do radia aby sie wlaczylo i po wylaczeniu ably radio si esame wylaczalo, ale niestety niewiem ktore i w ktory pin podlaczyc . Po drugie nowe radyjko na wyjscie na sterowanie kierownicy i tez niewiem w ktore piny je podpiac sa 2 kabelki . prosze o pomoc:)

http://forum.vw-passat.pl/showthread.ph ... ?p=1498280
podaje linka do fotek bo tu niemoge icg zaladowac <( . dzieki milosh
zajka1978
Obserwowany

Auto: vw b6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...
    Nowe VW Transportery T6 dla Policji Nowe VW Transportery T6 dla Policji
    Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili