VW T4

VW T4

24 Wrz 2010, 13:46

Witam

mam problem z odpalaniem zimnego silnika t4 2,5 benzyna +lpg 110 km

podczas odpalania "po nocy" silnik zachowuje sie jakby brakowało mu paliwa ( pracuje nie na wszystkie cylindry a jak dodaję lekko gazu to zupełnie gaśnie) , dopiero za 3 lub 4 razem załapuje i normalnie pracuje, zdarza się że jak juz zapali i wcisnę lekko gaz to "dławi się i gasnie ( odpalam oczywiście na benzynie, na gazie próbowałem ale długo kręcił i nie odpalił ) Kilka razy przekręcałem kluczyk - aby pompka "dobiła" paliwa ale nie pomogło.

Odłączyłem czujnik temperatury cieczy, odpalił i zaraz zgasł ale za drugim razem już normalnie zapalił i wszedł na oboty, w każdym razie dużo łatwiej zapalił i zapala niż z podłączonym czujnikiem
Zmieniłem czujnik podłaczyłem i dzieje się to samo.

Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez larion, 24 Wrz 2010, 15:52, edytowano w sumie 1 raz
larion
Nowicjusz

Miejscowość: Miechów

Re: VW T4

24 Wrz 2010, 15:53

A dlaeczgo ty regulaminu nie przeczytał? Zapoznaj się z nim zanim napiszesz kolejnego posta.
Poprawiono.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006