W gazie czy dieselku

Re: w gazie czy dieselku

30 Maj 2010, 13:27

motyl38 napisał(a):Ok bardzo wam dziękuję. A mam jeszcze pytanie bo mam 19 lat i nie mam zniżek a furkę chciał bym wziąć na brata jako właściciela bo ma zniżki a siebie jako współwłaściciela. I teraz takie moje pytanie, ponieważ brat skończył studia i zaczął pracę w warszawie a ja mieszkam 70km od i jak bym kupował samochód to nie wiem czy on akurat w tym momencie mógł by przyjechać. Może on dać mi jakieś upoważnienie żebym złożył za niego podpis na umowie że on jest właścicielem samochodu czy coś takiego?? Czy bez niego nie ma szans żebym kupił na niego samochód?


Równie dobrze Ty możesz być właścicielem a brat współwłaścicielem i jechać na jego zniżkach.
Wiem bo sam tak miałem z mamą. Umowa była spisana normalnie na mnie i dodatkowo spisałem umowę darowizny na mamę i jechałem bez problemów z jej zniżek.
Korczus
Początkujący
 
Posty: 97
Rejestracja: 15 Sty 2010, 21:12
Miejscowość: Leszno

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
  Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti