W komisie RENAULT sprzedali mi bubla !!!

W komisie RENAULT sprzedali mi bubla !!!

21 Maj 2010, 18:56

Witam!!!

Na drugi dzień po zakupie zgłosiłem intensywne kopcenie z rury wydechowej. W odpowiedzi usłyszałem, iż była wymieniana turbina i pewnie dostało się do baku odrobine oleju :???:
Poradzono mi , żebym zatankował porządne paliwo i wyjeździł (że niby przejdzie).

Okazało się, że szlag trafił silnik i pierścienie olejowe , jednym zdaniem SPRZEDALI MI BUBLA!!! Zarządali za naprawe wstępnie 4.000 zł , jestem w szoku :cry:

NIe pojeździłem nim nawet trzy dni, teraz stoi u nich w naprawie już 5 tydzień. Czy mam szanse na zwrot kasy :?: do kogo się zwrócić :?: Co radzicie :?:
Proszę o odpowiedź
dambrzez
Nowicjusz

Miejscowość: Śląskie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0 [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - silnik benzynowy o mocy ok. 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C1 I 1,0 - 68KM - ...
    Objawy uszkodzenia turbosprężarki Objawy uszkodzenia turbosprężarki
    Obecnie niemal każdy samochód z silnikiem diesla jak i benzynowym wyposażony jest w turbosprężarkę. Ma ona na celu zwiększenie ilości powietrza doprowadzanego do cylindrów a co za tym idzie zwiększenie jego mocy. Niestety ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 125p, widok z góry
      Skoda Fabia kombi, bok, 2015
      Rozrusznik, zębatka
      Taksówka Przyszłości Nissan NV200 - Nowy York, tylne światła