W odrodzeniu klasyka

08 Maj 2011, 20:08

Lancia Stratos, kultowe rajdowe, auto. Ma ono swój urok, silnik od ferrari, oraz świetne zawieszenie.

Model ten będzie miał swojego następce, ale czy dorówna klasykowi. Osiągami na pewno tak, nawet zdecydowanie go przewyższy, ale czy ma to coś?
Dla mnie dziwne jest to, że karoseria przypomina karoserię Ferrari Californa, co ciekawsze, ma ten sam silnik.
Moim zdaniem, nie da się dorównać starej poczciwej stratos, może kiedyś...
A jakie jest wasze zdanie?
smolar16
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Radom

11 Maj 2011, 06:38

Lancia Stratos,to auto zapamiętałem z czasów dzieciństwa,ta nazwa kojarzy mi się z czymś mocnym i szybkim.Ta nowa nie ma tego czegoś,wygląd przodu, jak u potulnego szczeniaczka ,a powinien wyglądać jak, morda Bullteriera.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

15 Gru 2011, 09:28

Może poprzednikowi nie dorówna (jak narazie) ale cieszy fakt że Lancia w ogóle się odradza i wraca na drogi w wielkim stylu. Nowe modele są ładne, luksusowe, mocne i świetnie wykonane.
4wheel
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 13 12 1979
Auto: mitsubishi space wagon
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowco, czy wiesz, kiedy wyprzedzasz?
    Wyprzedzanie sprawia problemy wielu kierowcom. Często można zaobserwować łamanie przepisów ruchu drogowego przez osoby wykonujące ten manewr. W niektórych sytuacjach kierujący nie zdają sobie nawet sprawy, że ...
    Toyota tworzy nową firmę do tuningu i akcesoriów
    Toyota połączy firmy Toyota Technocraft, J-TACS Corporation i Toyota Modellista International w jedno przedsiębiorstwo. Wszystkie trzy ośrodki zajmują się tuningiem oraz opracowywaniem części do modyfikacji samochodów ...