Wagi samochodowe

Wagi samochodowe

17 Gru 2013, 21:55

Czy orientuje się ktoś może, gdzie można zakupić dla firmy profesjonalne wagi samochodowe?? Zależy mi na dobrej cenie oraz na wysokiej jakości sprzęcie
maciekluka
Początkujący

Auto: renault laguna

Re: Wagi samochodowe

18 Gru 2013, 00:11

To raczej nie ten dział... Aczkolwiek pewności też nie mam. Jeśli nikt Ci nie odpiszę to raczej mam rację. Poczytaj opisy działów, któryś musi pasować :yes:.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

18 Gru 2013, 09:20

Dzięki za info :) ale spróbować zawsze można się spytać, może ktoś się odezwie i pomoże ;)
maciekluka
Początkujący

Auto: renault laguna

27 Lis 2014, 10:35

Być może ktoś jeszcze będzie tu szukał odpowiedzi. Sprawdź te: KPZ 2D . Jest też możliwość legalizacji, jeśli ma służyć do celów handlowych.
jurkowiec
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 10 1968
Auto: VW
Rok produkcji: 2008

27 Sty 2015, 10:19

Najlepsze wagi mobilne według mnie mają w Mobilwag. Dostarczą ci ją, to po pierwsze. Po drugie ma niesamowicie małą wysokość, więc ograniczenie przestrzeni firmowej jest minimalne. Terminy realizacji powiedziałbym błyskawiczne, nawet przy składaniu większych zamówień. Znam firmę prawie od początków jej działalności, czyli rok 2002. Serwisanci profesjonaliści.
Onedrzej
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 06 2011
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...
    Stacja tankowania wodoru w Belgii Stacja tankowania wodoru w Belgii
    Belgia dołączyła do stale rozrastającej się europejskiej sieci stacji tankowania wodoru. Pierwsza publiczna stacja została uruchomiona na terenie Toyota Motor Europe w Zaventem pod Brukselą. To wydarzenie otwiera Toyocie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006