Wakacje - Włochy?

Wakacje - Włochy?

03 Mar 2013, 21:52

Powoli zaczynam się zastanawiać nad wakacjami i chciałbym się wstępnie rozeznać co i jak. Pod uwagę biorę głównie morze, bo nie byłem już 3 lata, z tym, że chętnie spróbowałbym zagranicy i najbardziej nastawiłem się na Włochy, bo i najbliżej, wszak wybieram się autem. Chyba, że macie jakieś inne ciekawe propozycje w rozsądnej odległości z Dolnego Śląska, więc niestety Hiszpania i Francja odpada.

Jeśli Włochy to gdzie najlepiej i jak Włochy wyglądają cenowo - noclegi, paliwo itd.? Gdzie najlepiej szukać noclegów? Może znacie jakieś dobre strony z których ktoś już kiedyś korzystał?

Pozdrawiam.
Los_Dawidos
Aktywny

Prawo jazdy od: 05 08 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Astra
Paliwo: Diesel

Re: Wakacje - Włochy?

04 Kwi 2013, 10:43

noclegów możesz poszukać na hostelclub albo booking.com
rise
Nowicjusz

Auto: Toyota Yaris

22 Sie 2013, 16:41

Właśnie wróciłam z Włoch. Byłam we Florencji na kursie włoskiego. Włoski - piękny język a poza tym Toskania. Chyba teraz najmodniejsza wśród polskich turystów, którzy chcą odwiedzać piękne okolice a nie tylko byczyć się na plaży w Egipcie.
stobejczyk
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 08 1978
Auto: Peugeot 206
Paliwo: Benzyna + LPG

25 Sie 2013, 17:12

Proponuje Majorke byłem w te wakacje w czerwcu z rodzinką .Genialna sprawa. Trafily nam sie bilety 300zl w dwie strony z Poznania na tydzien. dla jedne osoby. magaluf najpiekniejsze wybrzerze majorki
strus098
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 06 2004
Przebieg/rok: 46tys. km
Auto: Audi3
Silnik: 2,6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW C600 sport
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      VERVA Street Racing 2010