WALENTYNKI

WALENTYNKI

09 Lut 2007, 11:14

Witam wszystkich
I jak co roku mam ten sam problem. Jakie macie pomysły na prezenty na walentynki?
Ja znalazlem cos takiego:

http://2future.pl/go.live.php/PL-H2/skl ... a-spa.html
http://2future.pl/go.live.php/PL-H2/skl ... oscia.html

co o tym sądzicie?
A może macie jakieś lepsze pomysły, będę bardzo wdzięczny
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdrawiam
Radek
czastortray
Nowicjusz

Re: WALENTYNKI

09 Lut 2007, 15:23

Witam...

[link wygasł]
Myślę, że te serduszka też prezentują się bardzo ciekawie w szczególności na walentynki, a może jakaś Pani się wypowie na ten temat :lol:

Pozdrawiam
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Re: WALENTYNKI

09 Lut 2007, 19:12

Jako że kolekcjonuję różnego rodzaju kubki,więc jeśli bym takie dostała,to byłby strzał w dziesiątkę.
Podobają mi się również "światła SPA" -dobry pomysł dla par z krótkim stażem,ale również dla tych,co są ze sobą już wiele lat.Też bym się z takiego prezentu cieszyła - hmmm...... :roll:
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...
    VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
    Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006