Walentynki :)

Re: Walentynki :)

26 Sie 2013, 17:08

Ja swoją kobietę w ostatnie walentynki też zabrałem do BEST WESTERN Hotel Portos. To był taki romantyczny weekend. Wykupiłem specjalny pakiet,mieliśmy świecie i szampana. Ona była zachwycona a ja cieszyłem sie że mogłem zrobić jej przyjemność.
czaderr
Nowicjusz

Auto: Opel
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

03 Wrz 2013, 11:22

Jak dla mnie to nawet fajny pomysł na jakąś rocznice a nie tylko na walentynki.Dziewczyny lubią takie zagrywki.Wiecie,wyjazd fajny hotel, miła atmosfera. Ja tak muszę w tym roku spróbować.
Krzysiek2
Nowicjusz

Auto: Opel

05 Wrz 2013, 08:31

Pomysl jak najabrdziej na plus :D chyba skorzystam z idei :D
grzegorzko
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 06 2007
Auto: Ford Focus C-Max

05 Gru 2013, 09:23

aż dziwne, że nikt nie wspomniał jeszcze o żadnej biżuterii, czyżby był to według Was zbyt często stosowany pomysł? ;)
kiwibanan
Nowicjusz

Auto: Nie mam

11 Gru 2013, 14:11

Popieram dobry pomysł na Walentynki to zabrać dziewczynę do hotelu. ale nie byle jakiego i tylko po żeby spać;p. Jest taki pod Wawką REST HOTEL idziesz z dziewczyną, dziewczyna sobie korzysta z centrum fitness, idziecie do sauny, solarium, na siłownie, na kręgle, później coś zjeść i masz dużo lepsze Walentynki;p. nocka 150zł i w cenie są wszystkie rzeczy z centrum rozrywki
Maniak1
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 2007
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Skoda
Silnik: 1,9 sdi
Paliwo: Diesel

09 Sty 2014, 15:26

Może jestem dziwna, ale nie przemawia do mnie w ogóle idea walentynek... Ale te Wasze pomysły są super, muszę przyznać ;)
wouclael
Nowicjusz

Auto: Fiesta mk6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...

• Re: Walentynki :)

03 Lut 2014, 14:20

Można na przykład stworzyć kalendarz. Korzystając z drukarni online można stworzyć naprawdę prawdziwe dzieło sztuki:)które przez cały rok będzie przypominało wasze piękne chwile:)
    rise
    Nowicjusz

Auto: Toyota Yaris

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006