Walka ze rdzą

21 Mar 2015, 17:29

Dzisiaj posprzątałem samochód i przyjrzałem się mu dokładnie, niestety ale wygląda to nieciekawie. Czy na progu miałem szpachlę? I jak to ewentualnie naprawić? Kolejna sprawa bagażnik, są tam jakieś dziwne linie (jakby ktoś pijany to robił), kolejną kwestią są progi od środka, jest na nich trochę rys, idzie to jakoś naprawić? Jakiś zorro podpisał mi się też na samochodzie, i ostatnią rzeczą jest połamana przednia atrapa, idzie taką dostać?

Samochód to Seat Cordoba z 2003 roku, posiadam go już od 5 lat..
Próg

[spoiler]

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie





[/spoiler]

Zorro
[spoiler]
Zdjęcie
[/spoiler]



Grill
[spoiler]
Zdjęcie
[/spoiler]
Bagażnik
[spoiler]
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
[/spoiler]
fatall1ty
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 10 01 2013
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.4 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

03 Kwi 2015, 09:31

Nie ma tragedii. Na progach jest rdza powierzchowna z którą sam sobie poradzisz, a jak nie masz żadnych manualnych zdolności to blacharz dużo nie weźmie. Progi od środka zostaw, chyba że wkurza Cię strona estetyczna. Zderzak z przodu, musisz podjechać tam gdzie plastik spawają. A bagażnik to są spawy fabryczne. :ok: Ryse możesz spolerować, jak nie jest głęboka.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bugatti Chiron - super samochód
    Bugatti Chiron to super samochód produkowany przez niemiecką markę Bugatti. Jest to następca modelu Veyron i jednocześnie jedno z najszybszych i najbardziej luksusowych samochodów na świecie. Chiron został zaprojektowany ...