Warsaw Moto Show w Nadarzynie

22 Lis 2015, 00:41

Pierwsze dwa dni targów Warsaw Moto Show w nowym Centrum Targowo-Konferencyjnym Warsaw EXPO za nami! Piątek 20 listopada był dniem dedykowanym dziennikarzom i ekspertom branży motoryzacyjnej. Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty, podczas których prelegentami byli, m.in.: Jakub Faryś/Prezes PZPM, Andrzej Sugajski/Związek Polskiego Leasingu oraz Marcin Totuszyński i Grzegorz Jachna/Nowe Motywacje. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". Laureaci wyłonieni przez Auto Świat odebrali statuetki za najlepsze auta roku.

Warsaw Moto Show w NadarzynieOrganizatorzy Warsaw Moto Show w piątek spodziewali się ok. 5 000 odwiedzających, tymczasem liczba ta była dwukrotnie wyższa, blisko 10 000. Warsaw Moto Show z pewnością już na stałe zagości na liście najlepszych imprez targowych branży motoryzacyjnej.

W sobotę, drugiego dnia targów, na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji: w hali F Wybory Miss Świata Moto, spotkania z Kajetanem Kajetanowiczem, Rafałem Sonikiem, Piotrem Dobrowolskim oraz Ireneuszem Sikorą. W hali D mieliśmy prawdziwą gratkę dla miłośników off-roadu i driftu, gościem był Grzegorz Baran. Hala E to z kolei prawdziwy raj dla pasjonatów old timerów – ponad 200 unikatowych modeli.

Warsaw Moto Show w NadarzynieJeszcze jutro tj. w niedzielę czeka na Was mnóstwo atrakcji na targach które naszym zdaniem każdy pasjonat i miłośnik motoryzacji powinien odwedzić! Zdjęcia z targów już niebawem w naszej galerii.
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3781
Zdjęcia: 13077
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

22 Lis 2015, 18:02

Organizatorzy szacują, że w sobotę do Nadarzyna przyjechało 30 tysięcy fanów motoryzacji. To ogromny sukces, biorąc pod uwagę, że to pierwsza edycja Warsaw Moto Show w nowym centrum Targowo-Konferencyjnym Warsaw Expo.

Warsaw Moto Show w NadarzynieSobotnie pokazy driftu, off-roadu, rozmowy z Kajetanem Kajetanowiczem, Rafalem Sonikiem i Ireneuszem Sikorą. Mistrzowie opowiedzieli o początkach swojej kariery, blaskach i cieniach wyścigów, a przede wszystkim porozmawiali z publicznością i rozdali autografy.

Warsaw Moto Show w NadarzynieGłównym wydarzeniem wieczoru były wybory Miss Warsaw Expo. O tytuł najpiękniejszej ubiegało się 81 pań z całego świata. Ostatecznie koronę otrzymała Miss Hiszpanii - Raquel Bonilla (zdjęcie wyżej). Dzień zakończyły występy Kayah i Sound’n’Grace.

Warsaw Moto Show w Nadarzynie
Warsaw Moto Show w Nadarzynie
Warsaw Moto Show w Nadarzynie
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3781
Zdjęcia: 13077
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

23 Lis 2015, 15:30

Zapraszamy do naszej relacji z Targów Warsaw Moto Show w Nadarzynie

Warsaw Moto Show w Nadarzynie
Zobacz zdjęcia » Warsaw Moto Show 2015 - Nadarzyn

Wybory MISS MOTO

Warsaw Moto Show w Nadarzynie
Zobacz zdjęcia » Wybory MISS MOTO / FASHION / EXPO

Zdjęcia dodajemy sukcesywnie więc powyższe galerie na pewno się sporo powiększą :)
Miłego oglądania!

Największe w Polsce targi motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2015. W ciągu trzech dni w Centrum Targowo-Konferencyjnym Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą gościły 148 000 odwiedzających! To absolutny rekord! "Jest nam bardzo miło, że nasza impreza została tak doceniona i że w Warsaw Expo pojawiło się aż tylu gości. Ten niewątpliwy sukces motywuje nas do tego żeby za rok zapewnić jeszcze więcej atrakcji i żeby w przyszłości Warasaw Moto Show stał się największym eventem motoryzacyjnym w tej części Europy" powiedział Dawid Ptak - właściciel Warsaw Expo. Targi odbyły się na rekordowej powierzchni 102 000 metrów kwadratowych. Nowoczesne hale Warsaw Expo wraz z terenem pomocniczym zostały podzielone na trzy strefy tematyczne: salon samochodowy, wystawa oldtimerów i część sportowa (ze strefą aktywną zewnętrzną). Łącznie zaprezentowano ponad pół tysiąca samochodów!

Warsaw Moto Show w NadarzyniePiszcie wasze wrażenia z targów jeżeli udało Wam się je odwiedzić.
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3781
Zdjęcia: 13077
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

08 Gru 2015, 13:19

Słyszałem, że impreza udana. Sam się wybrałem, ale niestety nie dojechałem - kolejka na parking mnie skutecznie zniechęciła :/ jechałem z daleka (od E7) i nie dojechałem. Będzie kolejna edycja? Może mi się poszczęści za rok.
Benio80
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 10 10 1999
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Mazda 2
Silnik: 1,5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2011

08 Gru 2015, 13:20

I miss też niczego sobie :D
Benio80
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 10 10 1999
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Mazda 2
Silnik: 1,5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2011

08 Gru 2015, 13:49

Benio80 napisał(a):Będzie kolejna edycja?

Będzie za rok z tego co wiem też w listopadzie.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004)
    Geneza Audi A4 o oznaczeniu producenta B6 wprowadzono do sprzedaży w 2000 roku jako sedan. W następnym roku dołączyła wersja kombi, a w 2002 roku kabriolet. Samochód dzieli wiele rozwiązań z poprzednim modelem o oznaczeniu ...
    Audi Tradition na starcie rajdu Heidelberg Historic
    Na linii startowej dwudziestego piątego, jubileuszowego rajdu samochodów zabytkowych Heidelberg Historic, który odbędzie się w dniach od 11 do 13 lipca, Audi Tradition wystawi aż pięć samochodów ze swojej ...

08 Gru 2015, 13:59

Dzięki za odpowiedź!
Benio80
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 10 10 1999
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Mazda 2
Silnik: 1,5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2011