WARSZAWA Serwisy/warsztaty - Toyota LC

[WARSZAWA] Serwisy/warsztaty - Toyota LC

03 Sty 2011, 20:13

Witam :wink:
Jako że to mój pierwszy post najpierw się przywitam.
Nazywam się Roman mieszkam w Warszawie mam 55 lat.
Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem Toyoty Land Cruiser z 2000r. , z której to jestem bardzo zadowolony i dumny :cool:
Zajmuję się zagadnieniami prawnymi (prawnik), a wolnych chwilach lubię łowić ryby. Wszystkich bardzo serdecznie witam :wink:
To tyle o mnie, a teraz do rzeczy.

Potrzebuję dobrego, solidnego, serwisu Toyoty na terenie Warszawy. Czy polecacie autoryzowane punkty Toyoty, czy może prywatne warsztaty/serwisy.
Kompletnie się nie orientuję, a mam parę rzeczy do zrobienia przy moim LC.
W grę wchodzi również cena, chcę aby była ona adekwatna do wykonanej pracy.
Sami rozumiecie.

Reasumując, serwisy w Warszawie w których mogę modernizować/konserwować swoją Toyotke. Te które polecacie, bądź wiecie że są naprawdę solidne :grin: , a i ceny są przystępne. Gdzie znajdę prawdziwych fachowców, a nie niedouczków :razz:

Z góry bardzo dziękuje za okazałą pomoc (nie ukrywam że bardzo zależy mi na czasie).
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
Roman0468
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: [WARSZAWA] Serwisy/warsztaty - Toyota LC

07 Sty 2011, 19:47

Ja jeżdżę Focusem natomiast mój kolega Toyotą i serwisujemy się razem w prywatnym serwisie auto-moto-mag na ul. Muszkieterów 72 w Warszawie. Polecam ze względu na szybką i fachową obsługę oraz możesz być przy naprawię swojego samochodu.
Pozdrawiam
kamolrex
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Scirocco, skupienie kierowcy przed wyścigiem
      Dziewczyny
      Wyprawa do Moab 2012, 31
      Toyota uBox, wnętrze