Warszawa - tani i przyjemny warsztat i sklep z tłumikami

Warszawa - tani i przyjemny warsztat i sklep z tłumikami

10 Cze 2010, 15:49

Witajcie.

Wracając kiedyś z giełdy samochodowej w Warszawie na Żeraniu odkryłem niewielki, ale całkiem w porządku warsztat. Miałem wtedy jeszcze problem z poprzednim samochodem, Toyota Corolla, prawie pełnoletnia, więc rdza ją powoli żarła i strasznie mi pierdział tłumik. Panowie z dobrym poczuciem humoru naprawili mi to od ręki i do końca żywotności było wszystko okej. Przyjeżdżałem również ze znajomymi i zawsze było robione to dobrze, ale też tanio. Jakby ktoś chciał, to fakturę też oczywiście dostanie.

Adres z tego co pamiętam to ul. Modlińska 247, oczywiście Warszawa(jadąc z Legionowa w stronę centrum). Mają również sklep z częściami, a jak czegoś nie mają, to mogą na następny dzień sprowadzić i zamontować. Telefon - 22 614-03-60
Passat2002
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Warszawa - tani i przyjemny warsztat i sklep z tłumikami

20 Lis 2015, 13:56

Polecono mi serwis [reklama], bo podobno specjalizuje się we francuskich markach. Pojechałem, szybka i kompleksowa diagnostyka, zalecono wymianę łożyska w skrzyni biegów, poinformowano o cenie, potem w terminie dokonano wymiany (mimo że potwierdziłem w ostatniej chwili). Spoko jak dla mnie.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 25 Lis 2015, 10:02, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
markson77
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 03 2008
Auto: leon

23 Gru 2015, 16:38

Ostanio korzystałem z serwisu samochodowego Bosch, poleconego mi jako specjalizującego się w Peugeotach m.in. Kompetentna obsługa, diagnostyka dośc sprawnie poszła, trzeba było wymienić to i owo. Nie mogę się skarżyć, sympatycznie raczej.
miki789
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 10 1990
Auto: audi
Silnik: 2.0

01 Lut 2016, 20:06

jak dla mnie to jedne z najlepszych serwisów w Warszawie to sieć serwisów BOSCH z resztą sami sprawdźcie i się przekonacie
adam12345
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 10 1987
Auto: audi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza
    Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży nową, specjalną odmianę miejskiego modelu Micra. Wersja N-Tec wyróżnia się nową stylizacją nadwozia i wnętrza, a także zmodernizowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jest też bardzo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006