Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa polecam

Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa polecam

23 Sie 2011, 11:30

Polecam blacharstwo i lakiernictwo na Targówku, ulica Liwska 2 (przy trasie Toruńskiej). Biuro serwisu znajduje się w budynku serwisowym Mazdy i po stłuczce jaką zaliczyłem Oplem (konkretnie to wjechał we mnie pijany idiota bez prawa jazdy) tam właśnie naprawiałem auto.

Sprawna i solidna naprawa bezgotówkowa, szybko zamówili części i dokładnie wszystko poskładali i polakierowali, także Asterka znów prezentuje się elegancko :) Szczerze mówiąc trochę się obawiałem, bo to była dla mnie pierwsza tego typu naprawa (i oby ostatnia), że będzie widoczny inny kolor albo coś, ale na szczęście nic z tych rzeczy.

Dlatego z czystym sumieniem polecam ten serwis blacharsko lakierniczy solidny-blacharz.pl dla zainteresowanych.

Pozdrawiam.
walkomazda
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Auto: Mazda 3, Opel Astra G

Re: Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa polecam

17 Gru 2011, 22:53

Faktycznie niniejszy warsztat można uznać, za wzór godny naśladowania pod względem jakości. Naprawiałem tam swoje auto i mało, że tak jak napisał poprzednik kolor jest idealny, to uważam, że należy do tego dodać perfekcyjne spasowanie części. Do tego super miła i uprzejma obsługa. Poleciłem ten warsztat również znajomemu z Katowic, bo ostatnio otworzyli filie w kilkunastu miastach Polski, w tym we wspomnianych Katowicach i jego zdanie jest dokładnie takie jak moje :D
JanuszMalx
Nowicjusz

21 Sie 2012, 21:57

walkomazda napisał(a):Polecam blacharstwo i lakiernictwo na Targówku, ulica Liwska 2 (przy trasie Toruńskiej).

OK, słyszałem o serwisie Solidny-Blacharz.pl już wcześniej, ale jeszcze nie byłem. A jak u nich z cenami, da się przełknąć?
matrioszka
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 16 04 1979
Auto: Audi A4 B7, 1.9 TDI 131KM

25 Paź 2012, 18:53

Właśnie jak ceny? Mieszkam blisko więc pewnie przy problemach skorzystam. Chyba, że są drodzy:(
retep86
Nowicjusz

25 Lis 2012, 18:01

Kolego jeżeli mówimy o serwisie z Liwskiej 2 (Solidny-Blacharz.pl), to cenowo da się przeżyć:) A jak masz blisko to zawsze możesz podjechać i zapytać o wycenę. Ja np. wysyłałem do nich mailowo zdjęcie w celu wyceny - nie było problemu.
franzz
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 01 01 2001

15 Sty 2013, 19:20

Trzymajcie się od sztukilakierowania na Liwskiej 2 z daleka,nie dość,że spieprzyli mi kolor (niebieski wyszedł za jasny,zbyt srebrzysty w stosunku do oryginału),do tego spore śmieci w lakierze,brzydko wycięte,podrapany lakier przy krawędzi wlewu paliwa i we wnęce,do tego wycieniowany zderzak bez mojej wiedzy i zgody,który był w fabrycznym kolorze.
Krzywo zamontowana tylna lampa,nie wiem,jak można ją tak zamontować,bo wszystko powinno pasować bez problemu.
Jakie było moje zdziwienie,kiedy chcąc spryskać szybę płynem najpierw zaczęły psikać spryski xenonów- jakiś bałwan nawet nie umiał prawidłowo poskładać i zamienił przewody na silniczkach!
Nie chcą uznać reklamacji i poprawić!!!
Cena za element to 800-900 złotych,za taką cenę powinno być porządnie zrobione.
Dodam,że wiele pozytywnych wpisów na różnych forach brzmi podobnie i jest pisana przez te same osoby,prawdopodobnie przez pracowników-ja się nabrałem,ale innych ostrzegam.
Na Liwskiej nie ma lakierni,oddają gdzieś do innego warsztatu,oczywiście nie chcą powiedzieć gdzie,zapewne zarabiają na pośrednictwie.
Zamiast sztukalakierowania powinni zmienić nazwę na lakierowanienasztukę.
Także absolutnie odradzam!!!
Zioom
Nowicjusz

Auto: Japońskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
    Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.

• Re: Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa polecam

01 Lut 2013, 11:55

Tutaj każda opinia będzie inna,z racji doświadczeń użytkowników i bardzo dobrze bo dzięki temu będzie szerszy przekrój oraz wiele adresów różnych warsztatów blacharsko lakierniczych. Samemu także można próbować naprawić czy też odnowić stary lakier,jednak wymaga to nieco doświadczenia.
    Bitmat
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 05 2001
    Auto: Opel Vevtra 1.8
    Paliwo: Benzyna

28 Sie 2013, 18:47

W związku z tym,że udało mi się dojść do porozumienia z firmą Sztukalakierowania,która zechciała honorowo załatwić całą sprawę,chciałbym napisać,że finalnie jestem zadowolony z wstępnego zakończenia tej trudnej sytuacji,jednocześnie po tym,co zaproponował właściciel,mogę wycofać mój wpis na temat niesolidności firmy w związku z reklamacją,którą złożyłem i cieszę się,że są gotowi stanąć na wysokości zadania.
    Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
    Zioom
    Nowicjusz

Auto: Japońskie

08 Wrz 2014, 20:38

Nierzetelni kombinatorzy. Przetrzymali samochód przez tydzień i poza tym, że sobie nim pojeździli na koszt właściciela, to nic nie zrobili.
    Donaldini
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 03 1995
    Auto: Audi A4

23 Wrz 2016, 18:22

Jak dla mnie w Warszawie bezkonkurencyjny jest auto-widawski. Korzystam z ich usług od około 17 lat, a mój ojciec jeszcze dłużej. Jeszcze się nie zdarzyło, aby spaprali robotę.
    korniszon79
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 06 1998
    Przebieg/rok: 42tys. km
    Auto: Skoda Superb
    Silnik: 1.9
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2008

23 Wrz 2016, 18:46

korniszon79 napisał(a):Jak dla mnie w Warszawie bezkonkurencyjny jest auto-widawski. Korzystam z ich usług od około 17 lat, a mój ojciec jeszcze dłużej
    Do blacharza / lakiernika jeżdzi się po unfalu. Wy z z tatusiem często to macie lub reklamujesz tą firmę za free. :twisted:
    Nie odpowiadam na problemy na PW
    bonifacy
    Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
    Auto: Fabia I , Fabia II
    Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna

• Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca