Warsztat samochodowy Łodz Warecka

Warsztat samochodowy Łodz Warecka

12 Sie 2009, 08:51

Witam ostatnio miałem doczynienia z warsztatem samochodowym w Łodzi na ul Wareckiej. Nie polecam tego warsztatu gdyz kolega mi go polecił ze ten mechanik zna się na skrzyniach biegów z VW GOLFA IV udałem się do niego zostawiłem mu aauto po czym dokonał oględzin i powiedział że obudowa pękła i może to pospawać zgodziłem się naprawa wyniosła około 900zl i co się okazało ? Pojedziłem na tych spawach tydzień dwa i się rozwaliło... Lepiej juz bym kupił nową skrzynie biegów.... Nie polecam tego warsztatu ponieważ wykonanie tych napraw jest fatanle dlatego też lepiej kupic używaną skrzynie i pewnie wytrzyma więcej niż te spawy... Pozdrawiam Tomek
Ostatnio edytowany przez tomek12, 12 Sie 2009, 09:00, edytowano w sumie 1 raz
tomek12
Nowicjusz

Miejscowość: Łodz

12 Sie 2009, 08:58

Dzięki... specjalnie tak robią żeby wrócić do nich...:/ jakby byli uczciwi to by mieli DUŻO więcej klientów...:)
Japanese cars rulez
tom7m2g
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tychy
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006