Warsztat samochodowy w Gdańsku

Warsztat samochodowy w Gdańsku

25 Wrz 2011, 11:50

Jakiś czas temu znalazłem bardzo przyzwoity warsztat samochodowy w rodzinnym Gdańsku. Warsztat się nazywa NAGENGAST i mieści sie na ul. Malczewskiego. Miałem trochę problemów z klimatyzacją - musiałem ją porządnie wyczyścić, bo już nie dało sie siedziec;/. Umówiłem się na konkretny dzień, zostałem dobrze obsłużony i za niewielkie pieniądze. Zresztą sam warsztat istnieje praw 30 lat więc to chociażby świadczy o poważnym podejściu do pracy. Ich oferte znajdziecie na www.nagengast.pl
preecos
Nowicjusz

Auto: Merdeces W124

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok
    Pośród Alf Romeo z lat 60., które najbardziej zapadły w pamięć jej miłośników, pierwszoplanową rolę zajmuje Giulia Sprint GTA, niezaprzeczalna gwiazda wyścigów. Jej kształt jest prawie taki, jak ...
    BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie
    Na salonie NAIAS 2013 w Detroit BMW M przedstawi premierowy trzeci wariant nadwoziowy BMW M6, wysokiej klasy samochodu sportowego. Nowy BMW M6 Gran Coupe łączy charakterystyczne dla aut spod znaku M osiągi z wyjątkowymi walorami ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nowy Nissan Note, 2013
      Subaru Impreza SRT, nocne wyścigi równoległe
      ALT
      Rage-Race 2010