Warsztat samochodowy w Gdańsku

Warsztat samochodowy w Gdańsku

25 Wrz 2011, 11:50

Jakiś czas temu znalazłem bardzo przyzwoity warsztat samochodowy w rodzinnym Gdańsku. Warsztat się nazywa NAGENGAST i mieści sie na ul. Malczewskiego. Miałem trochę problemów z klimatyzacją - musiałem ją porządnie wyczyścić, bo już nie dało sie siedziec;/. Umówiłem się na konkretny dzień, zostałem dobrze obsłużony i za niewielkie pieniądze. Zresztą sam warsztat istnieje praw 30 lat więc to chociażby świadczy o poważnym podejściu do pracy. Ich oferte znajdziecie na www.nagengast.pl
preecos
Nowicjusz

Auto: Merdeces W124

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9 [SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV lub crossover segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Mitsubishi ASX 1,8 DiD - 116KM ...
    Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW i8 Concept Spyder, bok
      Volkswagen Bora Kombi, przezentacja auta, Wargirls
      Z ulicy na tor - Poznań
      Seat Leon Cup Racer