Warsztaty samochodowe w Poznaniu i okolicy

Re: Warsztaty samochodowe w Poznaniu i okolicy

07 Paź 2015, 12:32

Pilnie poszukuję opinii o serwisie samochodowym "MAXAUTO ELEKTRONIKA" - Poznań, Morasko 17A. Ktoś miał styczność z tymi panami?
adrians85
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 06 2004
Auto: Toyota camry

20 Paź 2015, 11:08

Ja polecam Jurpol dla poszukujących fachowej obsługi przy wymianie szyb.
Firma Jurpol posiada w własnej ofercie szyby samochodowe wspólnie z ich montażem. Kładzie sobie za priorytet wielką jakość usług. Jurpol instaluje szyby w autach osobowych, jednak także w pojazdach ciężarowych, szynowych, przemysłowych, a także zabytkowych itp. Przez szeroki wachlarz usług trafiamy do wielkiego zespołu odbiorców. Każdy konsument, który skorzystał z naszych usług będzie z pewnością zadowolony.

Jako lider w specjalizacji dystrybucji jak również wymiany szyb samochodowych Jurpol zajmuje się również czyszczeniem rys na szybach samochodowych jak również naprawą pęknięć. Załoga pracownicza to sami fachowcy, dlatego zadbają o jakikolwiek nawet najmniejszy szczegół. Jesteśmy firmą mobilną, wykonalny jest więc montaż szyb u klienta. Centrala naszej firmy Jurpol znajduje się w mieście Komorniki, niemniej jednak dysponujemy także sekcje: Poznań (filia Górczyn i Rondo Obornickie), Września, Kalisz i Bydgoszcz. Wkrótce rozpoczynamy dodatkowe punkty.
paka99
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 18 08 2011
Auto: Peugeot 206

21 Paź 2015, 11:50

Porządna firma motoryzacyjna świadcząca wysokiej jakości usługi to KUJAWA z Lubonia.. Fachowo i sprawnie wymieniają skrzynie biegów oraz mają duży wybór części zamiennych. Serdecznie polecam.
Boszny
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 02 2009
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Nie mam

23 Paź 2015, 20:20

Potwierdzam ze mechanik Optigaz auto serwis poznań piatkowo to dobra firma . Oddałem tam auto (świerzo kupione) do przeglądu czyli wymiany filtrów oleju itd .. mechanik zadzwonil czy ma wymieniać bo filtr powietrza i kabiny sa jak nowe . Plus za uczciwość
Mariusz777
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 09 1996
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: honda civic 7
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

21 Gru 2015, 10:41

Ja korzystam z serwisu samochodowego w Luboniu na Powstańców Wlkp. 4A i bardzo sobie go chwale. Wszystkie naprawy są wykonywane sprawnie i zawsze na czas.
fankol
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 08 1983
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Audi A6
Silnik: 2,5
Paliwo: Diesel
Typ: Inny

11 Sty 2016, 21:57

No ja bym stawiał raczej na "okolice", wbrew pozorom są tam o wiele lepsze warsztaty niż w samym Poznaniu :) Kilka razy byłem w serwisie znajdującym się w Luboniu, Niedźwiedź-Lock i wyjechałem zadowolony. Raz naprawili mi zawieszenie, innym razem poprawili światła no i generalnie polecam ich na przeglądy. Mają też stronę http://serwis.niedzwiedz-lock.pl/
mankell
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 01 2009
Auto: volkswagen golf
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...

• Re: Warsztaty samochodowe w Poznaniu i okolicy

27 Sty 2016, 13:51

Ja serwisuję w Maxauto od kilku lat. Najpierw opla, teraz toyotę. Elektryk samochodowy poprawił mi w oplu kable, do których dostała się wilgoć i wariował zimą. Dlatego gdy kupowałem toyotę poprosiłem ich o pomoc i diagnostykę komputerową. Teraz na bieżąco ją tam serwisuję. Chłopaki z pewnością znają się na rzeczy. Adres to Morasko 17A, Poznań- Piątkowo/k Suchy Las
    adrians85
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 06 2004
    Auto: Toyota camry

17 Lut 2016, 10:34

20 min od Poznania w Luboniu jest Euromaster. Kiedyś złapała mnie usterka na trasie i korzystałam z tego właśnie punktu serwisowego w Luboniu. Spotkałam się z miłą i fachową obsługą. A przede wszystkim usterka sprawnie została usunięta, tak że mogłam kontynuować moja podroż.
    Szalony1258
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1966
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: Man

25 Kwi 2016, 00:22

Ja korzystam z Pit Stop Poznań. Od dłuższego czasu korzystam z ich serwisu bo chłopaki znają się na swojej robocie, zawsze wszystko jest na czas i na cacy no i dobrze się dogadujemy.
    Krzysztoff79
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 08 1979
    Przebieg/rok: 37tys. km
    Auto: Mazda323

27 Kwi 2016, 10:21

Pewnie nie jeden z Was odwiedził już fastserv?
    Chłopaki znają się na robocie i co najważniejsze - nie trzeba długo czekac :ok:
    Gonzzy9
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 06 1991
    Przebieg/rok: 38tys. km
    Auto: BMW E36
    Silnik: 1.8
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Inny
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1986

• Warto przeczytać
    • DSCN5829