Warto kupić autko po powodzi.

02 Cze 2014, 16:18

inferial5454 napisał(a):Naprawy mają sens tylko w przypadku aut, które zalane były częściowo i gdy kontakt z wodą trwał bardzo krótko. Najważniejsze w takiej sytuacji jest to, żeby osuszaniem zająć się jak najszybciej – z każdą chwilą zniszczenia się pogłębiają.[Część tekstu który mówi że naprawy mają sens]

No i właśnie to na początku napisałem jak auto ma być tak zalane całkowicie a tylko częściowo to to tylko częściowo zalane warto naprawić i kupić a tego całkowicie niestety :cry: ale tylko należy wywalić na złom.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Cze 2014, 16:28

Też tam piszę że auto zalane całkowicie ale starsze, proste konstrukcyjne da się jeszcze uratować ale z racji niskiej wartośći będzie to nie opłacalne. Jeśli chodzi o auta typu. Ford Fiesta 1998r to się zgodzę ale jeśli chodzi o klasyki n.p [link do eBay wygasł] taki Ford to dlaczego miałoby się nie opłacać. To klasyk i w przeciwieństwie do tamtej Fiesty z każdym rokiem będzie zyskiwał na wartośći a nie jak Fiesta tracił.
inferial5454
 

02 Cze 2014, 16:33

inferial5454 napisał(a):Też tam piszę że auto zalane całkowicie ale starsze, proste konstrukcyjne da się jeszcze uratować ale z racji niskiej wartośći będzie to nie opłacalne. Jeśli chodzi o auta typu. Ford Fiesta 1998r to się zgodzę ale jeśli chodzi o klasyki n.p [link do eBay wygasł] ... ars_Trucks taki Ford to dlaczego miałoby się nie opłacać. To klasyk i w przeciwieństwie do tamtej Fiesty z każdym rokiem będzie zyskiwał na wartośći a nie jak Fiesta tracił.

Piękna sztuka pieczołowicie odrestaurowana świetnie wygląda sam jak bym miał kasę to jeździłbym czymś takim, np. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ale to mażenie, lub kupiłbym coś w "nieco" gorszym stanie i zrobiłbym go samemu.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Cze 2014, 16:38

A po studiach jak zacznę zarabiać to kupię takie coś.[link do eBay wygasł] Wezmę do garażu. Podziałam i będzie takie coś [link do eBay wygasł]
inferial5454
 

02 Cze 2014, 16:41

inferial5454 napisał(a):A po studiach jak zacznę zarabiać to kupię takie coś.[link do eBay wygasł] ... ars_Trucks Wezmę do garażu. Podziałam i będzie takie coś [link do eBay wygasł] ... ars_Trucks

No w sumie tak ale czy będzie cię stać na remont tego auta chociaż pieniądze zawsze się jakoś wykombinuje ale czy będziesz miał czas na remont i po resztą ten brak dachu aż przeraża ale jakbyś kupił z dachem to po remoncie byłby cud miód że się tak wyrażę.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Cze 2014, 17:49

To jest jak z kazdym autem do naprawy. Jak dobrze trafisz to renowacja wyjdzie taniej niz kupno igly. A jak zle trafisz to bedzie tzw skarbonka bez dna.
inferial5454
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bezpieczna Wielkanoc na drogach
    Święta wielkanocne to czas, gdy wiele osób podróżuje do swoich rodzin. Z powodu większego natężenia ruchu i niebezpiecznych zachowań innych kierowców nie wszyscy docierają do domu. W minionym roku w tym ...