Wasze radia

Wasze radia

09 Lut 2009, 23:32

Może niech każdy napisze coś tutaj o jego radiu w samochodzie, najlepiej
1. Nazwa/Model
2. Cena
3. Opinia po X czasu użytkowania

Chcę się dowiedzieć które radio by mi pasowało, mam budżet do 850 zł i najpierw wolałem zapytać tutaj
mati332
Nowicjusz

Re: Wasze radia

10 Lut 2009, 08:08

Ja od kilku ładnych lat posiadam radio Sony z seri Xplod CDX-S2220 obecnie bardzo tanie radio i jak wiele razy czytałem i słyszałem to że radio do kitu ale ja nie moge o nim złego słowa powiedziec nie zacina sie w trakcie jezdy ma bardzo dobry odbiornik radiowy bo eske z katowic spokojnie jeszcze łape kilka km. przed czestochowa a jak narazie kazdym autem jakim jechałem w tamte strony to zadne radio nie dawało rady. Jedyny minus to to że nie czyta plików WMA. Obecnie nie zamienił bym na zadne inne radio no chyba że jakieś DVD z wysuwanym LCD :mrgreen:
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

15 Lut 2009, 22:25

JVC KD-G342 teraz cena trochę ponad 200 pln ale w sklepie internetowym ,doskonałe radio.Gdybym zmieniał na inne to tylko na JVC ,ogólnie opinia moich znajomych,którzy posiadają radia JVC jest taka sama tzn.doskonały sprzęt.
Freelander TD4
MCARTUR
Aktywny

Miejscowość: gdzieś na południu

16 Lut 2009, 19:52

Powiem tak; Nie zależy mi na marce radia tylko na jego funkcjach, wyglądzie i bajerach.

Posiadam radio wogóle nie znanej firmy (zakupiłem je w biedronce :) )

Bajery:
Czaderskie niebieskie podświetlenie
Do wkładania płyty czy karty SD obracany automatycznie panelik

Funkcje :
Wejscie USB, KART PAMIĘCI, płyta CD/MP3, a tak po za tym to posiada wszystkie funkcje jak inne radia samochodowe

A zapłaciłem za nie 179 zł.

Nie dam słowa złego powiedzieć na te radyjko - fenomenanlne jak za tą cenę :)
bartek_remix :)
bartek_remix
Początkujący

Miejscowość: Kamionka / Kwidzyn

02 Mar 2009, 18:49

Ja mam kenwooda KDC-W3041A bardzo dobre radio nie ma zbyt duzo bajerów ale czyta kazdego rodzaju pliki muzyki ma wyjscie aux przez ktore moge podłaczyc np.mp3 muzyka gra pieknie zadnych zakłócen podczas odtwarzania plyt cd nawet na bardzo nierownej drodze ma wzmacniacz w sobie 4x50w . Dostepne jest w 2 kolorach nie jest strasznie drogie ja za nie dalem 350zł wiec nie duzo teraz oczywiscie beda tansze bo ja kupowalem na wakacjach a od tamtego czasu duzo sie pozmienialo .Radio to bylo hitem roku 2008 . POLECAM !!! Pozdro 600V
Opel Astra F z 1995r 1,7TD | Renault Kangoo 1.5dCi z 12.2005 roku i Opel Corsa 1.4 z 1997 roku
Kassperek
Nowicjusz

Miejscowość: Kluczbork

03 Mar 2009, 12:04

ja też mam kenwooda tylko że KDC-W241AY
Image
Nie wiem o jakich bajerach mówisz, ale dla mnie bajerem jest niezwykle czuły radioodbiornik, nie gubi fal i ponoć to jeden z najlepszych tunerów na rynku. Przyciski bardzo miękko i sprężyście pracują, aż chce się je ciągle naciskać, a obsługa jest banalna. Kolejną zaletą dla mnie jest odtwarzacz który daje radę z wszystkimi płytami CD, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby przerwał odtwarzanie na jakiejkolwiek dziurze. Mam go 1,5 roku, oprócz niego mam jeszcze starszy model Kenwooda ale numeru nie pamiętam oparty na MOSFET, który ma czystszy dźwięk ale jak piosenki są skompresowane do MP3 to i tak ciężko zauważyć różnice i kupiłem tym razem tańszy. Ten starszy ma już 3 lata i nie żadnych historii typu latające przyciski, błędy na wyświetlaczu, czy nie czytanie płyt. Polecam kenwooda, miałem jeszcze Soniacza i Panasonica ale to była tandeta, po po około dwóch latach pojawiły się latające przyciski, świrowanie po wciśnięciu przycisków, jakieś bzdury na wyświetlaczu, o czytaniu płyt lepiej nie mówić.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...

• Re: Wasze radia

03 Mar 2009, 17:27

Pamietam przed tym radiem kupilem od kolegi jego stare radio Firmy Clatronic wtedy niewiedzialem ze to jest tej firmy bo napis byl zdrapany po wsadzeniu radia do mojego samochodu plyty niechcialy wychodzic musialem kilka razy naciskac przycisk i jakos z cudem wychodzila ale po 2 dniach sie wkurzylem bo przestaly wogle wychodzic wiec podjechalem do niego i powiedzialem zeby sobie zabieral to radio bo ono jest zepsute on z wielka łaska wymontowal je i po 2 dniach oddal mi moje 150zł ktore dalem mu za tego bubla .Za jakis czas pyta sie mnie czy czasem niechce go z powrotem tłumaczył ze na rolkach ktore podnosza plyty zaschnał smar i to dlatego :) ale ja juz mialem moje piekne radyjko i nawet gdybym nie mial jeszcze mojego radia napewno z powrotem nie wzial bym tego szajsu :) kenwooda polecam co mnie sie ktos pyta jakie ma wybrac radio zawsze polecam kenwooda ! Kolega ma radio sony kiedys z nim jechalem i na kazdej nawet malej dziurze radio strasznie przerywalo bo plyta podskakiwala w tym radiu czegos takiego niema bardzo mocny anty wstrzas .
    Ciekawe tylko jest to czemu on chcial niby sprzedac mi takie dobre radio czemu sobie nie zostawil go ? :)hehe doradzam niekupowac uzywanego sprzetu !! moze niby jest tanszy ale co nowe to nowe ! pozdrawiam
    Opel Astra F z 1995r 1,7TD | Renault Kangoo 1.5dCi z 12.2005 roku i Opel Corsa 1.4 z 1997 roku
    Kassperek
    Nowicjusz

Miejscowość: Kluczbork

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006