Ważne! Proszę o szybką odpowiedź. Honda civic

05 Lip 2009, 23:13

tak, czy siak trzeba będzie pojechać z nią do mechanika sprawdzić
Wojas
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Oława

05 Lip 2009, 23:14

to oczywiste bo najgorzej to natrafić na egzemplarz powypadkowy w którym po niedługim czasie drzwi odpadną bo je rdza przeżre
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 294
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

06 Lip 2009, 11:52

Wojas napisał(a):Dlatego podejrzewam, że auto jest kupione w Polsce a facet mówi, że sprowadzone z niemiec.
Szkoda, że nie mogę użyć na nim wykrywacza kłamstw :P


były wersje bez el. szyb i lusterek, nawet ja ma takową z 2000 r. za to ma klimę i skórę

w zależności od klonfiguracji przez kupującego

auto kupiłem w niemczech z pierwszej ręki

także nie znacie się panowie :twisted:


kupujący to mnie nieraz wkur***ją
przyjdzie taki dziad co się nie zna i ogląda 3 godz.
szuka czego by się tu przyczepić bo nie ma się czego czepiać , znajdzie jakąś ryskę lub głupie komentarze, a w końcu powie że nie za tą cenę, że na allegro to dużo tańsze są,
a mi się nóż w kieszeni otwiera,
niewiem co niektórzy by chcieli auto młode i pół darmo

NIEMA
andrewb25
 

06 Lip 2009, 13:22

Po co syf na forum robisz?
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

06 Lip 2009, 14:32

Faktycznie się nie znam więc dlatego pytam a teraz jest tylu oszustów i sk*** że trzeba dobrze obejrzeć. Już kupiłem skuter w opłakanym stanie a miał być żyleta i wart swojej ceny :P Jeśli auto było by dobre i bym miał to dałbym i 20tys nie targując się

[ Dodano: Pon Lip 06, 2009 22:56 ]
Honda kupiona :grin: Temat uważam za zamknięty.
Dzięki wszystkim za rady, czuję się w tym aucie jak w domu :P
Wojas
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Oława

12 Lip 2009, 20:55

:) witam , miałem HONDE CIVIC 1,4 IS tzw liftback od młodosci i moja miala w standarcie el szyb lusterek przod oraz klime centralny 2000 r za ok 14 trafisz na cos sensownego nawet znam kolesia w krakowie co ma identyczna wersje jak moja i wlasnie planuje sprzedaz tez pierwszy wlasciciel 165 tys :) moja jak sprzedawalem miala grubo ponad 300 tys w wiekszosci trasy i poszla za 8600 :(:(:( rok temu dzis troche zaluje bo auto bylo BEZZZZZ AWARYJNE tylko plyny i pierdoly eksploatacyjne wybor nalezy do ciebie niedaleko mnie jest koles co zajmuje sie sciaganiem HOND z niemiec i tez zwozi rozne nazwijmy to wraki robi i sprzedaje wiec polecam konkretnie sprawdzic autko. a nie przypalac sie !!! zycze trafnego wyboru.

Pozdrawiam
ACCORD
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: okolice krakowa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku
    Z legendy modelu AE86 garściami czerpie współczesna, produkowana od 2012 roku Toyota GT86. Podobnie jak słynna Hachi-Roku, ma tylny napęd, świetnie się prowadzi i jest szybka, pomimo że pod maską zamontowano umiarkowanie ...