Wędkarstwo - rejestr połowu ryb.

12 Lis 2009, 22:02

Witam kolegów wędkarzy mam taki problem skończył mi się rejestr połowu ryb zdarzyło mi się to po raz pierwszy i nie wiem co mam zrobić szukałem już po necie ale nic nie znalazłem może miał już ktoś taki przypadek i wie co zrobić?
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

22 Lis 2009, 20:55

Prezesie byłem wędkarzem,nie prowadziłem nigdy rejestru połowu ryb ale wiem,że te książeczki wydają Związki Wędkarskie!
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

22 Lis 2009, 21:35

Gdybym nie musiał to bym też nie prowadził ale w PZW Katowie jest to obowiązkowe :neutral: dzięki za odpowiedz. Zdarzyła mi się kontrola i mi powiedzieli, że trzeba udać się do swojego koła i wydadzą nowy rejestr.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

22 Lis 2009, 21:56

Macie tam jakie ryby w okolicach Katowic?U nas po powodzi w 97-mym roku posucha okrutna,wszystkie poszły z powodzią! Nałowiłem się we Włoszech,takie tam karpie potężne,że ledwo uszedłem z życiem a nie chciałem się pozbyć drogiej węglówki(łowiłem na mocne plecionki)eeech ,gdy sobie wspomnę Włochy to ściska mnie w dołku ,jaka tam pogoda.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

23 Lis 2009, 08:25

Ja głównie jeżdżę na Sosine jest dużo ryb szczególnie Szczupaków no i piękne okazowe Amury nie dawno też Pstrągiem Tęczowym zarybili ale mięsiarze już prawie wszystko wyłapali :evil: , Pogoria I bardzo ładny zbiornik z dużą rybą i głęboki miejscami ok 8 - 10m, Przeczyce, Dziećkowice ładne Sandacze, Okonie i okazowe Sumy sam byłem świadkiem jak gościowi wyciągną całą żyłkę z kołowrotka fakt że nie był nastawiony na dużą rybę no ale cóż nigdy nie wiadomo co podejdzie. No i czasami na Poraj ale to już bliżej Częstochowy ale też ładny zaporowy zbiornik. Słyszałem jeszcze, że warto jechać na Paprocany, Goczałkowice, Kozłowa góra ale osobiście jeszcze nie byłem.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexusy podatne na tuning
    Coupé LC i RC, limuzyny IS i LS, crossovery UX i NX czy nawet hatchback CT – samochody Lexusa wyróżniają się na ulicy. Ale dla tych, którzy chcą dodać im jeszcze więcej pikanterii, tunerzy mają ...
    Bezpieczna jazda po zmroku
    Jesienią dni stają się coraz krótsze, dlatego kierowcy częściej prowadzą auto już po zmroku. Jazda w takich warunkach jest o wiele trudniejsza niż przy świetle dziennym, zwłaszcza w miejscach nieoświetlonych latarniami ...