Wideorejestrator na prezent - doradźcie prosze

Wideorejestrator na prezent - doradźcie prosze

01 Gru 2015, 17:13

Witam planuje kupić mężowi wideorejestrator z najlepszą rozdzielczością ,najszerszym kontem widzenia, dobrze nagrywający nocą,odczytujący tablice rejestracyjne itd itp ,to te dane które znalazlam co powinna mieć porządna kamerka :) zwykle padają tu pytania o wideorejestrator do określonej kwoty a ja nie stawiam limitu cenowego. Mój mąż lubi dobre rzeczy i wiem że sam by sobie nie kupowal przeciętenej jakości więc chcialabym trafić z odpowiednim modelem. Prosze doradźcie jaki na tą chwile model kamerki jest najlepszy na rynku? A i taki co nagrywa również na parkingu podczas postoju. Prosze zrozumieć jestem kompletnym laikiem a te przyklady podałam bo takie wyczytalam szukając czegokolwiek ale widze że sama sobie nie poradze z wyborem
Sonia76
Obserwowany

Auto: Citroen

Re: Wideorejestrator na prezent - doradźcie prosze

07 Gru 2015, 21:19

Ja używam Xblitz Night, poniżej masz specyfikację. Jeśli chodzi o jakość to moim zdaniem jedna z lepszych kamer na rynku. Ma wszystko co wypisałaś łącznie z trybem monitorowania parkingu. Więc jak coś uderzy w auto to kamerka się włączy i wszystko zarejestruje. Ja jeszcze nie musiałem korzystać z tej opcji (tzn na szczęście nikt i nic nie walnęło ale lepiej chuchać na zimne:)

Rejestrator jazdy Xblitz Night Full HD
Rozdzielczość WIDEO maksymalna - 1920x1080p FULL HD 30kl/sek
Rozdzielczość PHOTO maksymalna - 12 Mpx
Format plików wideo - MOV H.264
Rozmiar wyświetlacza - 2.7 cala
Obrotowy wyświetlacz - NIE
Soczewka, optyka - kąt 150 stopni
Tryb nocny - TAK (8x diody IR)
Tryb noktowizora - TAK
Wbudowany mikrofon - TAK
Wbudowany głośnik - TAK
Tryb kamerki internetowej PC - TAK
Nagrywanie cykliczne - TAK / lub nagrywanie ciągłe
Typ obsługiwanych kart pamięci - micro SD / 64GB max
Gniazda, złącza - micro SD / micro USB / mini HDMI
Detektor ruchu - TAK
Automatyczny start nagrywania - TAK
Język menu - polish, english, chinese, japan, russian, spanish, portugese, french, italian, korean, german
Zasilanie - bateria wbudowana / ładowarka samochodowa 12V-24V
G-sensor, czujnik grawitacyjny - TAK
Odbiornik GPS - NIE
Szklana soczewka - TAK
Użyte materiały - Metalowa obudowa
Funkcja SOS, ręcznego zabezpieczania nagrania - TAK (klawisz M)
Zapisywanie zdjęć podczas nagrywania Video - TAK (klawisz O)
Tryb monitorowania na parkingu - TAK (auto start nagrywania)
lotek33
Początkujący

Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

08 Cze 2016, 13:21

Zakupiłem taki rejestrator za 69zł - nie spodziewałem się cudów, jakość filmu taka jak na Pana drugim filmiku. Kamerkę chciałem używać aby w razie czego móc udowodnić że ktoś mi wbiegł pod koła czy wyjechał z podporządkowanej - do tych celów jest to sprzęt wystarczający.

Rejestrator jazdy DVR HD z ekranem LCD
wojciech1234
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 07 1993
Auto: Audi A3
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

17 Cze 2016, 17:26

:ok: zobaczcie sobie na avans.pl wideorejestratory ja tam kupowałem, nie są drogie, ważne żeby miały dobrą pojemność żeby chociaż ze 3 minuty nagrywały :)
AutoMan
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 05 1990
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Skoda Octawia
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI
    Koniec świata odwołany. Czas na zabawę! W wielu krajach Ameryki Środkowej, takich jak Meksyk czy Gwatemala, 21 grudnia 2012 odbyły się huczne uroczystości na powitanie nowej ery. Data pochodzi ze źródeł historycznych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trabant z przyczepką
      Dodatkowe zawieszenie pneumatyczne w Patrolu
      Volkswagen CC 2012 - widok z przodu
      BMW E36 Compact, 2